PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612786}
7,6 3 455
ocen
7,6 10 1 3455
Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned
powrót do forum gry Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned

IV i tak bije na głowę fabułą i klimatem

Forfiter230

a ja się muszę nie zgodzić. Dla mnie Johny jest lepszą postacią niż Nikoś. Ale może dlatego tak mówie bo bardziej mnie kręcą klimaty harlejowców w skórach, niż prywatne wojenki wschodnio europejskiego uchodźcy.

ocenił(a) grę na 7
Slodkimisiu

Sama postać Johnny'ego jest bardzo fajna, ale historia przedstawiona w tym dodatku wydaje się być mocno okrojona i pozostawia spory niedosyt. Nie mniej jednak dobrze grało mi się w tę odsłonę GTA, chociaż przez tak mocne skrócenie fabuły nie mogę ocenić jej na takim samym poziomie, co podstawkę.

ocenił(a) grę na 8
rarpol

Zgadza sie. Szkoda ze rockstar nie zabral sie za iv i losta wczesniej, moze gry mialy by wiecej wspolnego ze soba.

ocenił(a) grę na 7
Forfiter230

ak ktoś pokochał­ podstawkę to nie ma­ gadania trzeba­ mieć. Niektóre misje­ jakby żywcem­ wycięte GTA4 np. ta­ z brylantami.­ Mniejsza o to­ dobrze się gra i to­ jest najważniejsze.­ Irytuje mnie tylko­ jedna kwestia w­ wielu misjach­ wystarczy strzelać­ z za osłony z­ jednego miejsca jak­ do kaczek ://­ Niektóre tylko­ zadania wymagały­ przemieszczania się­ czy zachodzenia od­ tyłu. Ponoć Ballad­ of Gay Tony jest­ ciekawsze i­ śmierdzi Vice City­ ;P

ocenił(a) grę na 5
Forfiter230

Przejście TLaD zajęło mi około 7h i była to chyba najbardziej monotonna część sagi w którą grałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones