PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 46 904
oceny
8,9 10 1 46904
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Kogo najbardziej polubiliście?

ocenił(a) grę na 8
Sportwell

TREVOR!

Sportwell

Michael, rzecz jasna. Mimo, że okazał się nie w porządku wobec kolegi, to dla mnie był najbardziej OK.
Trevor kompletnie mi nie podszedł, przesadzili z tą jego brutalnością. Natomiast Franklin to trochę taka nieudana kopia CJ z San Andreas.

ocenił(a) grę na 9
karo0o

No racja :D Franklin jest taki jakiś nijaki ;)

ocenił(a) grę na 8
Sportwell

Sama się sobie właściwie dziwię, ale Trevor. :)

ocenił(a) grę na 8
Semprini

Hehe, też się sobie dziwię. :)

Lellandra

Bo kobiety tylko udają, że są takie święte :) a tak na prawdę uwielbiają takich chamów. Wiem to z własnego doświadczenia. Jak traktuje laski od niechcenia i mam je w dupie to latają za mną jak głupie a jak się staram i jestem porządny to mnie zdradzają :D

ocenił(a) grę na 8
LeoMessi86

Co ma piernik do wiatraka? Na prawdę nikogo nie interesują Twoje doświadczenia z kobietami.

Lellandra

"Sama się sobie właściwie dziwię, ale Trevor. :)"

ocenił(a) grę na 8
LeoMessi86

I co w związku z tym? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
LeoMessi86

Yhm, wyczuwam frustrację wynikającą z ograniczeń rozumowania. Szkoda czasu na konwersacje w takim razie. Żegnam.

ocenił(a) grę na 9
LeoMessi86

Temat dotyczy ulubionego "bohatera" z gry. Po Twoim biadoleniu dosłownie o dupie marynie i Twoich wymyślonych "spotkań" z różnymi dziewczynami to wychodzi na to,że np.ja jestem gejem? Bo też mam ulubionego gościa w GTA,a to jest FACET :-). A Ci co lubia Michaela to są pazerni na kase i marzy im się taki dom z rodziną? Jak Franklina to znaczy że lubia murzynów i psy? A jak Trevora to lubią chamów? Ty na serio rocznik 86? Może odstaw używki i alko zanim coś napiszesz publicznie ;-)

ocenił(a) grę na 10
stanlej83

hahahaha

ocenił(a) grę na 9
Sportwell

Ku zaskoczeniu Franklinem choć najlepiej strzelało mi się Michael-em.T i M wkvrwiali mnie tymi kłótniami jacy oni są biedni, pokrzywdzeni jak ten tego skrzywdził i tak dalej a tak na prawdę jeden od drugiego nie lepszy,jedynie Franklin zachowywał się w sposób do zaakceptowania choć miałem nadzieje że fabuła jak i postać T będzie o wiele lepsza co nie zmienia faktu że gra jak najbardziej zacna i świetnie wykonana.Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Michael tez sie klocil i marudzil

Filmaniak_19

Tomasz Klich yt

DemiaN

Tomasz Klich yt

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Franklin- ni jaka postać w sumie wiecznie z boku nie wnosząca nic do gry.
Michael- chodząca klucha -,- nic dodać nic ująć
Trevor - Postać która jest fantastyczna ! - ex żołnierz, poza tym niezbyt znana jest jego przeszłość. Inteligentny menel. Człowiek który stoczył się na własne życzenie i ma nad tym kontrole..
Nie raz w dialogach między T a M wyraźnie M zaznacza, że nie rozumie dlaczego T wybrał takie życie. Przecież T jest ponad to menelstwo.

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Trevor, od razu wiedziałam, że go polubię. Zresztą mamy te same zaburzenia psychiczne, więc... :)
Michaela lubiłam, dopóki nie przeszłam gry trzeci raz wybierając zakończenie A (śmierć Trevora). Zdradził po raz drugi, a tego wybaczyć mu nie mogłam... do czasu, bo w końcu musiałam. Franklin był dla mnie postacią neutralną, to znaczy lubię go, ale nic więcej, chociaż bez niego ta gra nie byłaby taka sama.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
FilmowyDesu

Dwa lata po premierze chyba każdy zdołał przejść :')

ocenił(a) grę na 9
nikorette147

no jak widać niekoniecznie

ocenił(a) grę na 8
FilmowyDesu

Nie czyta się takich tematów ani nie zagląda na fora nie znając fabuły. Od dawna wiadomo, że można się naciąć na spoiler.

Lellandra

Spoiler powinien być wyraźnie oznaczony.

ocenił(a) grę na 8
_Zero_

Może i powinien, ale wchodząc na takie tematy robisz to na własną odpowiedzialność. :P

Lellandra

No niby tak, ale jednak można starać się nie psuć zabawy innym i oznaczać spojlery, a wszystkim żyłoby się lepiej :P

ocenił(a) grę na 8
_Zero_

No niestety, ja też się kiedyś nacięłam i już mam nauczkę żeby przed skończeniem gry, serialu na fora nie wchodzić. Zawsze ktoś się zapomni i napisze jakiś spoiler.

_Zero_

Tomasz Klich yt

ocenił(a) grę na 9
nikorette147

A czy Ty widziałeś (aś) np.wszystkie filmy sprzed dwóch lat?

ocenił(a) grę na 7
nikorette147

ja np nie przeszedłem , bo zazwyczaj kupuje gry jak kosztują 50-70 zł albo taniej czyli nawet więcej niż 2 lata po premierze :)

ocenił(a) grę na 9
nikorette147

"mamy te same zaburzenia psychiczne" - chyba tylko w GTA Online. Wiem, że chciałabyś być taką fajną i "coolaśną" psychopatką, ale niestety nie jesteś *głaszcze_po_główce_i_daje_buziaka*. :( Twoje problemy wynikają tylko z kompleksów, przykro mi.

ocenił(a) grę na 10
hitman4334

Deficyt lęku, nerwica natręctw (F42.2), masochizm, socjopatia, wymieniać dalej? Wszystko w dokumentach u mojego psychiatry.

ocenił(a) grę na 9
nikorette147

Tak, wymieniaj dalej. Psychiatra czy psycholog?

ocenił(a) grę na 10
hitman4334

Psychiatra, nie zamierzam rozmawiać o tym na forum. W razie pytań zapraszam do prywatnej rozmowy.

ocenił(a) grę na 9
nikorette147

Nie mam na to czasu.

ocenił(a) grę na 10
hitman4334

Szkoda, że na ocenianie obcych ludzi masz.

ocenił(a) grę na 9
nikorette147

Każda okazja, by się dowartościować, jest dobra.

ocenił(a) grę na 9
nikorette147

Raczej to nie jest mądre, by tego typu rzeczy tu pisać, chwalisz się wymieniając jak dużo chorób psychicznych masz?

ocenił(a) grę na 8
believe16

Choroba jak choroba. Co za różnica czy psychiczna czy fizyczna. Każda jest niedobra. Wiem to bo mam nerwicę natręctw i przebytą depresje.

nikorette147

Też bym chciał takie choroby psychiczne

nikorette147

Eeee, zdradził bo wybrałaś takie zakończenie... I nie mogłaś wybaczyć tego? Lol. To bez sensu.

nikorette147

Brawo, idiotko, zaspoilerowałaś mi zakończenie, a właśnie przechodzę grę. Chyba po coś jest opcja zaznaczenia spojlera w poście...

Sportwell

Trevor, Michael bezpłciowy, a Franklin zbyt "rap"

ocenił(a) grę na 4
Sportwell

Michael zdecydowanie, najciekawsze misje, i fajne życiowe rodzinne problemy.

ocenił(a) grę na 8
Sportwell

U mnie wystąpiła sytuacja, której w ogóle się nie spodziewałem. O ile najmniej przekonywującą i najmniej ciekawą postacią był Franklin, to nim właśnie grałem najdłużej, bo odpowiadał mi gangsterski klimat południowego Los Santos. Michael był już trochę bardziej interesujący, zresztą chyba w żadnej innej grze tego typu nie pokazano relacji ojca gangstera ze swoją rodziną tak dokładnie jak tutaj. A Trevor chociaż przed zagraniem w GTA wydawał mi się postacią przesadzoną - bo w sumie jest - to stał się moim ulubionym bohaterem w tej części. Totalny świr, którego zachowania bardzo trudno przewidzieć, śmieszne dialogi i sytuacje z nim związane sprawiają, że nie da się o nim zapomnieć. Przykładowo budzisz się w samych gaciach gdzieś na pustkowiach z browarem w ręku a dookoła leży kilkunastu martwych Lostów, co zdziwiony Trevor komentuje: ,,to nie byłem ja!!".

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Trevor. Na początku moją sympatię najbardziej wzbudziła postać Michaela - emerytowany gangster z rodzinką na karku wracający do biznesu. Grze nie można odmówić świetnej kreacji postaci - tu na myśl przychodzi mi Breaking Bad i postępująca diametralna przemiana psychologiczna bohaterów.

[SPOILER]Jeśli zdecydujemy się na rozwiązanie drugie (The Time's Come), mamy szansę przekonać się, jak wielkim i fałszywym ch*jem okazuje się być Michael w stosunku do swoich towarzyszy broni - w trakcie pościgu M. stara przekonać się Franklina do kropnięcia Treva, mówi że traktował F. jak własne dziecko, próbuje wmówić mu, że bez niego do niczego by nie doszedł by na końcu żalić się, że nie ukatrupił go wcześniej(kojarzy mi się to z relacją Jesse'go i Walta ukazaną w 4. i 5. sezonie). Podobnie jak dla Walta - "praca" była samorealizacją - początkowe działanie w "dobrej" sprawie, na rzecz rodziny z biegiem czasu stawało się tylko wymówką.
[/SPOILER]

Im dłużej śledziłem rozgrywkę Trevem, tym większą sympatią poczynałem do niego pałać. To wyjątkowo tragiczna postać - jego kondycja psychiczna ma swoje źródło w wydarzeniach z przeszłości:dzieciństwo(relacje z matką która najprawdopodobniej umiera - halucynacja w przyczepie),utrata bliskich(Michael - tatuaż na ramieniu), zepchnięcie poza margines(w dużej mierze właśnie przez Michaela i jego upozorowanie śmierci) - nie można go tak po prostu zaszufladkować jako świra. To najbardziej statyczna w swojej nieprzewidywalności postać w grze i chyba za to go polubiłem.

ocenił(a) grę na 9
radiogluw

No powiem Ci stary że ładnie to ogarnąłeś :)

ocenił(a) grę na 9
radiogluw

https://www.youtube.com/watch?v=XGBN6__37fY

Sportwell

Michael

ocenił(a) grę na 10
hunter69

Trevor


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones