PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656255}
5,2 103
oceny
5,2 10 1 103
Guardians of Middle Earth
powrót do forum gry Guardians of Middle-Earth

Zamiast zająć się np. Bitwą o Śródziemie III czy inną produkcją z gatunku Fantasy w klimacie Tolkiena, robią koleją gierkę gniota dla przygłupów którym byle co wystarczy, byle by było z łatką Władcy Pierścieni....
Chyba nie doczekam się np. porządnego RTS-a związanego ze Śródziemiem... tak jak np. Bitwa o Śródziemie 2 z tym, że kolejna część.

khazad7_2

Popieram, ten syf będzie wręcz profanacją pamięci Mistrza Śródziemia ;(
Przykre.
Na to miejsce mogła by powstać BFME III (BoŚ3) lub jakieś dobre RPG osadzone w Tolkienowskich realiach.
Wszystkim spragnionym wirtualnego Śródziemia polecam modyfikację "The Last Days" do gry Mount&Blade wersja 1.010 lub 1.011. Jak dla mnie to najlepsza "gra" osadzona w świecie Mistrza..

ocenił(a) grę na 3
Gandalf777

Dzięki za info. Nigdy nie słyszałem o tej nakładce... tym bardziej, nie grałem też nigdy w Mount&Blade.... rozumiem, że to gra sieciowa chyba, wiec trzeba miec oryginał...
Ale jeśli oryginał i z nakładką, to nadal działać będzie?

Pozdrawiam,

khazad7_2

Mimo że podstawowe Mount and Blade nie jest grą przez internet i tak musisz kupić oryginał ponieważ jak zagrasz na piracie to chyba po 10 levelu wyskoczy Ci żebyś kupi cd-key :/ A oryginał będzie działał z nakładką jeśli będzie kompatybilny z wersją, musisz mieć 1.010 lub 1.011; Nie Warband, ani Nie Ogniem i Mieczem. Na okładce jest gość z czarnymi włosami w deszczu (niektórym może kojarzyć się Aragornem ;) ).

Ja również pozdrawiam, i życzę miłej gry.

khazad7_2

To będzie moduł do tego --> filmweb.pl/videogame/Mount+%26+Blade-2005-614562
A tu pobieranie modu --> mbrepository.com/file.php?id=3350

Gandalf777

A dla mnie najlepszy jest mod pod Medieval 2 Total War - The Third Age. A teraz robiony jest pod Skyrim, też może być ciekawy, ale najlepiej ujrzałbym jakiegoś oryginalnego RPG lub Strategie, ewentualnie mod pod kolejną część Total WAR :).

tomciog18

Ja tam was nie rozumiem , jeżeli faktycznie myślicie że gra będzie "SHITEM" to olej ją, że tak powiem ,ciepłym moczem i graj właśnie w owe mody do innych gier.
Jeżeli masz coś do danej gry/filmu/muzyki to zostaw to dla siebie lub zgadaj się z ludźmi o podobnym zdaniu zamiast irytowania ludzi o słabych nerwach ocenianiem gry która jeszcze nie powstala.
Dziękuje, jeżeli uraziłem ciebie lub reszte użytkowników to przepraszam , nie było to celowe.

argondalfi123

No mnie trochę uraziłeś, bo ja nie mówiłem, że to będzie SHITEM. Chętnie łykam wszystko i cokolwiek związane z tym uniwersum, po prostu chciałbym aby się do tego bardziej przykładali i najlepiej robili poważne RPG i Strategie, a nie, najlepsze gry (według wielu) o władcy pierścieni to mody innych gier :P. Chyba tylko BoŚ sama jest świetną grą dla prawie każdego.

tomciog18

Akurat z twoim zdaniem się zgadzam (głównie z drugą częścią).
Raczej chciałem zwrócić się do autora tematu i innych ludzi którzy oceniają coś o jeszcze nie powstała.
A jeśli chodzi o grę to mam wrażenie że będzie całkiem niezła,
Dziękuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones