PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612857}
8,0 1 989
ocen
8,0 10 1 1989
Guild Wars 2
powrót do forum gry Guild Wars 2

Guild Wars 2

ocenił(a) grę na 8

zapowiada się naprawdę ciekawie. Jestem cholernie uzależniony od WoW'a, ale myślę że poświęcę trochę czasu GW2.

ocenił(a) grę na 7
b2mC95

Stary zapomnisz o tym, ta gra zawładnie światem. Jak tylko wyjdzie już nie będą popularne 3 literowe skróty tylko 2 :)

ocenił(a) grę na 10
EnrilSoul

żeby tylko nie przełożyli daty premiery :D już nie mogę się doczekać!

ocenił(a) grę na 6
FearLycan

Ta gra zniszczy WoWa na strzępy.Jest pięknie dopracowana,grafika cudowna.Sama przyjemność;d

Reinavan

Tere fere już gwiezdne wojny od Bioware miały zniszczyć WoWa. Tak samo : Rift , Aion i Conan. Wow to klasa wow to precyzja ,i dlatego gra jest taka świetna .

wolth

WoW umiera i bez pomocy innych MMO. GW1 było wyborne, a teraz GW2 gdzie całe studio wypruło sobie flaki byle by ta gra błyszczała będzie jeszcze lepsze. Wiadome że przy WoW'ie zostaną ludzie bo sam w sobie jest dobry ale niby po co Blizz robi drugie MMO ? Bo wiedzą co czeka WoW'a.

jakub77a

GW 1 jest nuuuuuuuuuuuudne . Grałem w triala i wyłączyłem po 5 minutach .

wolth

Grałem w GW1 parę tysięcy godzin przez 6 lat.

jakub77a

Widocznie mam inny gust niż ty .

wolth

http://wygrajgry.pl/ref/29271

Reinavan

WoW umrze.... co do tego nie ma wątpliwości. Jaram się strasznie GW2 (3.5k godzin w 1 części) jednak wiem że on nie zniszczy WoWa. Produkt Blizza jest na rynku już parę ładnych lat i ludziom którzy w to grają szkoda poświęconego czasu oraz pieniędzy wydanych na grę aby sobie odpuścić. Liczba graczy spada jednak nie ma na to wpływu żadna gra MMO a tylko i wyłącznie czas. I właśnie ten czas zabije WoW'a tak jak wszystko inne :)

ocenił(a) grę na 8
Legendary_Dark_Slayer

Właśnie zakupiłem GW2, gra jest REWELACYJNA! Brakuje mi niektórych rzeczy z wow'a ale GW2 to naprawde arcydzieło. Polecam!

b2mC95

W porównaniu z GW2 WoW jest bardzo archaiczną grą. GW2 to początek nowego trendu w MMO i mam nadzieję że w najbliższym czasie to właśnie ta gra będzie wzorem dla innych. WoW pomalutku umiera ale taka jest kolej rzeczy. GW2 też kiedyś umrze i będzie nazywane przestarzałą grą. Tylko się z tego cieszyć bo oznacza to że gatunek MMO ciągle się rozwija. WoW działał na rynek tego typu gier jak kotwica hamująca rozwój. Setki klonów pojawiały się i znikały a gatunek stał w miejscu. GW2 pokazało że nie musi tak być, że można wprowadzić nowe rozwiązania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones