PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722276}
6,6 231
ocen
6,6 10 1 231
Hard West
powrót do forum gry Hard West

6/10

ocenił(a) grę na 6

Mimo oceny bawiłem się super. Fajny klimat, ciekawe plansze, na najwyższym stopniu trudności nie ma miejsca na błędy. Bronie też różnorodne, super sprawa z dodatkowymi perkami dzięki kartom. Ale tyle rzeczy zrobiono żle... AI przeciwników to czasami masakra, fabuła słaba, końcówka bardzo słaba, kilkusekundowe zwiechy w menu postaci, cała część gry spędzana na mapie nieciekawa. Ogółem szkoda, bo mimo miło spędzonych 27h to jednak zmarnowany potencjał.

carlsberg80

Wczoraj kupilem na Steamie za 10zl i wciagnelo mnie tak, ze 3 czesci kampanii mam za soba. Gra w starym dobrym stylu, w dodatku polska produkcja. Sporo tekstowych linii dialogowych, wiele zalezy od naszych wyborow, czy tez odpowiedzi. Mieszanka przedmiotow i kart zamiast levelowania skilli. Czesc taktyczna sporo uproszczona, graficznie blizej do Jagged Alliance 2, niz do nowych XCOM. Mroczny klimat, swietna sciezka dzwiekowa. W serwisie Gry Online ocenilem na 7,5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones