PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605883}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
5,5 4 203
oceny
5,5 10 1 4203
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum gry Harry Potter i Czara Ognia

Grafika beznadzieja. Dialogi bezcelowe. Sterownie okropne. Ogólnie nie polecam. Ale za to super jest gra ,,Harry Potter lego lata 1-4" o wiele lepsza oraz z masą humoru.

wolverine1123

Na jakiej platformie grasz w "Lego Harry Potter"?

areczek_wierny

Gram na PC





wolverine1123

Aha. A ja na PS3. A grałeś już w Lego HP lata 5-7?
Ja nie doczekam się kiedy sobie kupię.

areczek_wierny

Jaszcze nie grałem ale zamierzam ją kupić w najbliższym czasie. Ale słyszałem że to po prostu ta sama gra tylko z inną fabułą.

wolverine1123

A ja oglądałem na YouTub filmiki i wydaje mi się, że jest więcej do roboty w (Lata 5-7)
Np. Więcej walk jest. musisz często znajdować jakieś przedmioty dla innych ludzi (uczniów)
Najbardziej w tej grze uwielbiam niszczyć wszystko co da się zniszczyś i zbierać monety.
Kupiłem sobie też nie dawno na PS3 "Lego Batman" też świetna gra. Poluje też na "Lego Piraci Z Karaibów"

areczek_wierny

To dobrze oby ci się udało ja na razie nie zamierzam kupować np.lego piraci z karaibów czy lego batman. Ja tam nie wiem owszem oglądałem filmiki ale nic nie wywnioskowałem ale skoro mówisz że jest inna to się niebawem przekonam ponieważ jak już wspominałem że przymierzam się do kupna lego HP lata 5-7

wolverine1123

Ja już się nie mogę doczekać kiedy se kupię. Zamieżam sobie kupić w Polsce żeby mieć tę grę w Polskiej wersji językowej. Wiesz może po jakiej cenie stoi np. Saturn lub Media-Mark?
Z jakiego miasta jesteś jeśli można spytać?

areczek_wierny

Tu masz link na stronę sklepu MUVE.PL oto strona na pc http://muve.pl/pc/dla-dzieci/lego-harry-potter-lata-5-7-pc-pl-darmowa-wysylka-ku rierska-breloczek-w-prezencie/1899 lub na ps3 jak wspominałeś http://muve.pl/playstation-3/przygodowe/lego-harry-potter-lata-5-7-ps3-pl-darmow a-wysylka-kurierska/1900 masz oba po polsku

wolverine1123

Dzięki bardzo, ale nie wiem czy oni wysyłają produkty za granicę.

areczek_wierny

Tego niestety nie wiem ale mam pewność że na serwisie internetowym allegro wysyłają towar za granice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones