PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605886}

Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter and the Order of the Phoenix
6,9 4 131
ocen
6,9 10 1 4131
Harry Potter i Zakon Feniksa
powrót do forum gry Harry Potter i Zakon Feniksa

Krótka

ocenił(a) grę na 9

bardzo fajna gra, ale jej jedyny minus to ze fabula glowna jest bardzo krotka. Znajac q i rozmieszczenie postaci zajela mi ledwie 1,5h. Gralem kiedys na pc a teraz na xboxie i zdecydowanie polecam wersje konsolowa, lepsza grywalnosc i sterowanie, pamietam ze rzucanie czarow myszka to bylo cos okropnego nigdy nie dalo sie rzucic tego co sie chcialo :d

użytkownik usunięty
gajos1111

W półtorej godziny nie można tego przejść, nawet znając rozmieszczenie wszystkich.

użytkownik usunięty
gajos1111

Dokładnie, w 1.5 godziny to nawet chyba samej fabuły nie przeszedłem (a grałem kilka razy), a co dopiero o rzeczy, które trzeba robić w trakcie/po części fabularnej (sprzątanie Hogwartu, hasła do portretów, szukanie rzeczy Luny itd.). Co do zaklęć, to ja jakoś nie miałem problemu :P Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek źle mi wybrało.

ocenił(a) grę na 9

No mam na myśli tylko glowna fabule, potrzebna do ukończenia gry, da sie przejść w 1,5 h i to grajac na hardzie, bo ukonczylem na easy na 100% i zaraz potem gralem jeszcze dla achievka na hardzie sama fabule i zajęło mi to ok. 1,5 h. Bo zbierając rzeczy itd. To schodzi troche

użytkownik usunięty
gajos1111

Tak czy siak nie da się w półtorej godziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones