PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605884}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,2 5 386
ocen
7,2 10 1 5386
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum gry Harry Potter i więzień Azkabanu

Dla starszych i młodszych. Jedna z najlepszych z serii gier, o ile nie najlepsza.
+ nigdy nie znudzi mi się specjalne wrzucanie Harry'ego do czarnych przepaści by usłyszeć "Aaaaaaaa"

Winne

taa.. pamiętam, i te stęki Hermiony gdy podskakuje hahaha... mimo to zawsze miło powrócić do tej gry...

ocenił(a) grę na 10
Winne

Ja w grę gram często od początku, bo lubię pochodzić sobie po zamku itp. Najbardziej podobały mi się specjalne plansze, gdzie zbierało się fasolki wszystkich smaków.

32Polak

taak :D znam grę na pamięć, ale mimo to jest świetna na nudę.

ocenił(a) grę na 10
Winne

A to mógłbyś mi powiedzieć, co będzie dalej w grze? Z Syriuszem jest już koniec i mam znowu lekcje. Jestem obecnie na lekcjach z Hermioną i nie mogę przejść tego latania na czas. Co będzie dalej, koniec gry, czy coś innego?

32Polak

Tego nie pamiętam, ale latanie na hipogryfie to kwestia ćwiczeń, też miałam problemy na początku. Na końcu gry masz możliwość z tego co pamiętam zbierania kart, fasolek itp.

ocenił(a) grę na 10
Winne

Już wcześniej można było zbierać fasolki i karty. Na przykład, jak trzeba było iść do ich dormitorium. Trzeba było iść chyba za Neville'm, ale ja chodziłem gdzie chciałem i tak zdobyłem więcej kart i w niektórych miejscach były fasolki.

32Polak

o dobrze wiedziec ,bo mi zawsze kart brakuje ,ale mimo to swietna gra :)

Winne

Najlepsza gra jaką grałam, znam ją na pamięć, wszystkie zakamarki, potrafię ją przejść w marne 4 godziny xD
Szkoda, że dalsze gry tracą klimat (Np. magia myszką w Zakonie czy Księciu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones