PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682119}
7,8 4 679
ocen
7,8 10 1 4679
Hearthstone
powrót do forum gry Hearthstone

Po prostu żenada. Pół godziny zakładałem konto, na tej ich stronie (battle.net) po czym kiedy
chciałem się już zalogować serwery padły... tak jest zawsze? A nawet jeśli przez chwilę działają, to
i tak nie mogę się zalogować. Że niby moje konto nie istnieje. Potwierdziłem wszystko i nic.
Myślałem, że ta firma to pełen profesjonalizm, że niby jest legendarna, bo robią epickie gry.
Tymczasem moje początki z nimi, to same problemy. A bardzo chciałbym sprawdzić tą grę. :(

polskipolski

Nigdy nie spotkałem padniętej strony battle.net, a jeśli chodzi o samo grę to całkiem możliwe że pada, w końcu to beta.

polskipolski

To są beta testy i nie każdemu będzie dane zagrać w próbkę tej gry :) Miałem o tyle szczęście że wygrałem owego keya w konkursie i teraz rozkoszuję się pięknem gry :D

KoliaZzz

Ja keya mam, ale wpisać go raczej nie dam rady. Już nawet nie będę sprawdzał, czy działa, czy nie.

ocenił(a) grę na 9
polskipolski

Nie miałem żadnych problemów, od dwóch tygodni sobie gram i stwierdzam, że zabawa jest przednia :) 9/10 ode mnie.

Joopiter

Poczekam na oficjalną premierę. Wtedy nie powinno być żadnych problemów i pogram na spokojnie. ;)

polskipolski

Jeśli masz problem z battlenetem to wysyłasz maila do obsługi (po polsku) a jeśli nie chcesz czekać te 24h to wchodzisz na interaktywnego chata z kimś z ekipy. Mi ktoś ukradł konto w diablo III i całość załatwiłem przez chata w 15 min. Z twoim problemem zeszłoby z 5 min.

sadentrue

Już po kłopocie. ;) Otwarta beta działa dobrze, bez większych problemów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones