PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682119}
7,8 4 678
ocen
7,8 10 1 4678
Hearthstone
powrót do forum gry Hearthstone

Ga jest...

ocenił(a) grę na 8

Gra jest świetna, fajna i wciągająca ale jest jeden duży minus, straszna losowość przez którą gra sprowadza się do; albo wpadną Ci dobre karty albo przegrasz niezależnie od umiejętności.

ocenił(a) grę na 5
WTTW_FILM

Przecież na tym polega gra w karty. Umiejętności, dobry blef i tona szczęścia...
W Hearthstone dochodzi jeszcze klasowość kart czyli siła tali. To czasem irytuje kiedy nie dajesz rady w rozgrywce choć wypadają ci w odpowiednim czasie twoje najlepsze karty, ale przeciwnik i tak cie przebija legendami bądź epikami.
Ale bez tego nie było by zabawy. Zdobywasz lepsze karty i wtedy ktoś inny będzie się pocił :)

ocenił(a) grę na 8
natan_

Ale balans jest taki że czasami Ci przez kilka rund nie wypadnie żaden stronnik, nawet jak masz ich sporo więcej niż innych typów kart, przez ten czas przeciwnik ma już kilku a ty nie maż życia i przegrywasz, i to jest moim zdaniem wielka wada tej gry.

Przykład, moja talia ma większość kart stronników o średnim koszcie many. Jest tam dwóch o koszcie maksymalnym a kilka kart to zaklęcia. Do 7 rundy wypadały mi same zaklęcia i raz wypadł mi stronnik, akurat ten za bodajże 9 kryształów. I to się często zdarza.

ocenił(a) grę na 5
WTTW_FILM

Zgadzam się, chociaż ja bym tego nie nazwał wadą gry, tylko losowością. Nie wiem czy przyglądałeś się tym najlepszym graczom biorącym udział w jakiś mistrzowskich turniejach HS. Zdarza się że przegrywali z "nowicjuszami turniejowymi", nie śledziłem tych meczy, ale założę się że mieli pecha w dobieraniu kart. ;)

ocenił(a) grę na 8
natan_

Słyszałem o tym, ja rozumiem że ciężko zbalansować tą losowość ale w turniejach mogliby sami dobierać karty, przynajmniej byłoby uczciwie a nie że ktoś kto poświęca czas na grę, "trenuje", zależy mu na wygranej odpada z turnieju z kimś kto poszedł bez większych ambicji spróbować swoich sił przez złą losowość.

ocenił(a) grę na 5
WTTW_FILM

Odświeżę nieco wątek, teraz w mecie są Jade Golemy, których mechanika niezbyt mi odpowiada. Ostatnio twórcy osłabiając Quest Łotrzyka, spowodowali totalny wysyp Jade Druidow na rankedach. Meta jest tak nastawiona na szybkie wykańczanie przeciwnika że już bardziej się nie da. Wcześniej utrapieniem był tylko Pirat Warrior, Do czego zmierzam ? Losowość w HS to mały problem w stosunku do balansu rozgrywki i ostatnio słabych ogólnych pomysłów na rozgrywkę. Sczerze mam nadzieje że HS sie poprawi i zaczną coś zmieniać w kierunku "myśl, mniej szczęście i wygrywaj" a nie "buffuj i graj sam ze sobą".

ocenił(a) grę na 7
WTTW_FILM

Ja kiedyś lubiłem w to grać ale odinstalowałem na rzecz xenoverse 2 dragon ball

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones