PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682119}
7,8 4 679
ocen
7,8 10 1 4679
Hearthstone
powrót do forum gry Hearthstone

Pay2Win

ocenił(a) grę na 8

Jak w temacie, nie placisz nie wygrywasz.

ocenił(a) grę na 10
WhiskyMike

ja nie płace i wygrywam :P

WhiskyMike

Taka już specyfika gatunku karcianek. Jakby nie patrzeć opierają się one na zbieractwie.
Chociaż z drugiej strony, tak długo jak gram ani razu nie wydałem prawdziwych pieniędzy, tylko walutę grową zarobioną podczas gry, i moim zdaniem idzie mi dość dobrze.

ocenił(a) grę na 9
CleoAir

Zgadza się,ale musiałem dzisiaj zmienić ocenę gry którą jakieś parę miesięcy temu dałem na 9,nie podoba mi się za bardzo kierunek w którym zmierza gra,GvG miało wnieść powiew świeżości do mety a niestety tylko pogłębiło problem Agonii minionów i niesławnego Grabarza.Dodatek Naxx był świetny ale GvG to spore rozczarowanie w moim mniemaniu,zobaczymy co dalej bo drabina tez kuleje a mode rozrywka to jakieś nieporozumienie.

ocenił(a) grę na 10
wildecard

WhiskyMike poprostu jestes cienki w ta gre i tyle.ja nie wydalem na nia ani grosza,gram dopiero 3miesiace w ta gre,mam calkiem sporo dobrych kart,na aranie łoje ludzi az milo,range mam w okolicach 12-15.
wildecard grabarza wlasnie poprawili wczoraj.

ocenił(a) grę na 9
DziaDzia26

Mimo wszystko Ci co zapłacą mają wszystko szybciej a niepłacaący musza mozolnie zbierać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones