PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612297}
7,2 374
oceny
7,2 10 1 374
Hearts of Iron III
powrót do forum gry Hearts of Iron III

Świetna gra

ocenił(a) grę na 5

Świetna gra, gdyby tylko dodali sensowną dyplomację... w tej grze jest niemiłosiernie ograniczona...

ocenił(a) grę na 5
Zann

Algorytm bitew pisał jakiś debil. Forsowanie rzeki staje się praktycznie niemożliwe o ile nie masz jednostek marines pod ręką. Fortyfikacje lądowe na twojej drodze? Zapomnij o zwycięstwie! Las? Goń się frajerze, nawet jak będziesz miał przewagę 5:1 nie ma szans żebyś wygrał. I ten kompletnie bezsensowny podział na brygady i zatomizowanie mapy. Człowiek dostaje oczopląsu przy takiej ilości jednostek i prowincji a powierzenie czegokolwiek AI kończy się sromotną klęską. Do bani ta gra, do drugiej części nie ma nawet startu. Mam nadzieję, że czwórka odkupi winy poprzedniczki.

ocenił(a) grę na 5
nyggy

Da się zrozumieć te zarzuty :)

Ja akurat lubię takie skomplikowane strategie więc mi bardzo przypadło, poza tą ograniczoną dyplomacją.
Ale nie gram w to już w ogóle, z innego powodu. Pliki zapisów robią się "z dnia na dzień" coraz obszerniejsze, a gra coraz bardziej się tnie. Duży błąd optymalizacyjny, który na dłuższą metę wyklucza grę przy zdrowych zmysłach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones