PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607549}
8,5 16 802
oceny
8,5 10 1 16802
Heavy Rain
powrót do forum gry Heavy Rain
tanbuelo

W ostatnim kręgu piekielnym smażą się ci, którzy wydają gry na konsole, a zapominają o PC...

MusztardaSaperska

Głębiej niż w ostatnim ;__;

ocenił(a) grę na 9
MusztardaSaperska

Musztardo ale teraz granice tych urządzeń się zatarły a PC się do tego przyłożyło kiepskimi optymalizacjami i absurdalną polityką antypiracką tony DRMu. Ileż mam razy wydawać 3k zł na PC gdzie raz na 5 lat zapłacisz te 1800 zł. Nie w ogrom tytułów więc mi się taka bardziej opłaca.

Czasy świetności PC odeszły nie ma już tych świetnych tytułów jak Starcraft 1 czy Diablo 2. Teraz tam tylko LoL, WoW i inne gry tego typu a ja nie ten target.

ChubakaCieLubi

"ale teraz granice tych urządzeń się zatarły" - nie chciałbym zaczynać wojenki typu konsola vs PC, ale chyba sam nie wierzysz w to co piszesz

PS: posiadam ps4 i PC

Pozdr.

ocenił(a) grę na 3
moscu

Koles ma kompletna racje. Kiedys na PC byly kozaczne tytuly, ktore byly pionierami swoich gatunkow jak Starcraft, seria Commandos, Dune, seria Jagged Aliance, seria Command and Conquer, masa pionierskich fpsow jak Blood, Quake, Unreal, Half Life, Stalker, Wolfenstein, Doom i wiele innych ... Dzisiaj na PC wychodza same denne gierki dla pedziow, a zadna z nich nawet nie jest na starcie drogi zeby zostac kultowa, jak te wyzej przeze mnie wymienione. Wiec wyhamuj kolego swoje zapedy o jakichs pseudo wojenkach pc vs konsola, bo na pc gram dzisiaj tylko w jedna gre [Starcraft 1 w sieci], a na konsolach roznego typu [ktorych mam przeszlo 10] w reszte gier. Na PC nie ma w co grac, Nowe konsole tez mocno zanizyly poziom od generacji ps2, ale PC w ogole w tej kwestii juz nie istnieje.

PS. Nie wyobrazam sobie grac w fife w sieci na moim poziomie [dywizja 1] na PC. To tak jak uprawianie seksu w kombinezonie.

ocenił(a) grę na 10
tanbuelo

Ja specjalnie dla Heavy Rain kupiłem PS3, nie żałuje.

Lesterixer

Też o tym myślałam, ale niestety na razie brak kasy. :)

tanbuelo

Mogę Ci pożyczyć ;)

ocenił(a) grę na 8
tanbuelo

I jak tam kupiłaś sobie?

tanbuelo

Po tej grze (move edition) przeprosilem sie z PS3 ze to zabawka dla gimbazy....

tanbuelo

Nie żałuj. Strata pieniędzy. Dołujące, nudne, beznadziejna grafika i gra aktorska. Straszne gówno

ocenił(a) grę na 3
tanbuelo

Nie masz czego żałować, jeżeli obejrzysz na youtube jak ktoś w to gra to nie stracisz absolutnie nic, bo ta gra to nawet nie gra, tylko bardziej rozbudowane menu na DVD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones