PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607549}
8,5 16 827
ocen
8,5 10 1 16827
Heavy Rain
powrót do forum gry Heavy Rain

hej :) nie grałam w tą grę jeszcze, ale przymierzam się do kupna. Ja mam konsolę
playstation 3 z MOVE i zastanawiam się czy warto kupować tą grę w wersji move? Czy lepiej
wybrać klasyczną?

ocenił(a) grę na 10
Depp_fan

Heavy Rain w wersji Move, to by musiało być niezłe przeżycie...

nikike

dzięki za twoje zdanie, ale chciałabym żeby wypowiedział się także ktoś, kto grał w wersji move. Jest ktoś taki??

ocenił(a) grę na 10
Depp_fan

Ze zwykłym padem siedzisz. move stawia na nogi. Warto jak najbardziej...
Wersja move działa z obydwoma rodzajami kontrolerów. Ustawiasz tylko, którym grasz.

erebeuzet

dzięki, bardzo pomogłaś / pomogłeś :)

użytkownik usunięty
Depp_fan

Bez różnicy jaką wersje kupisz - dodatek MOVE i tak Ci się ściągnie jako update, a czym będziesz grał to już tylko Twój wybór. Ja za pierwszym razem przechodziłem an zwykłym DS, za 2 już na MOVE, ciekawa odskocznia, ale emocje już nie te same co za pierwszym razem.

e, y, traf chciał że nie grając ktoś zarekomendował, kto potwierdził no i się napaliłem na zakup, strasznie:) demko przegrałem i mnie pochłonęło. Stąd pytanie, czy move to odskocznia bo inna czy bo lepsza, jaką zagrać za pierwszym razem ...

użytkownik usunięty
Morbod

Każdy sposób sterowania jest na swój sposób unikalny. Pad to pad, klasyka, sprawdzone i grać Ci się będzie na pewno dobrze, zwłaszcza że on również wykorzystuje swoje czujniki ruchu w wielu aspektach gry.

Co do Move'a - należy pamiętać, że tylko niektóre czynności wykonujesz w grze przy użyciu Move, pozostałe jak chodzenie i wciskanie przycisków wykonujesz z Pada (lub Navi), dlatego jeśli chcesz grać w ten 2 sposób, to uważam, że trzeba mieć oprócz PS Move również Navigation Controller. Wówczas w 1 ręce trzymasz pałeczkę Move w 2 Navi i gra się super. Połączenie PS Move + Pad jest niewygodne.

ocenił(a) grę na 10

Potwierdzam, pad i Move bardziej męczą niż bawią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones