PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721088}
8,1 3 863
oceny
8,1 10 1 3863
Hellblade: Senua's Sacrifice
powrót do forum gry Hellblade: Senua's Sacrifice

W ciągu mojej 19letniej historii z grami spotkałem tylko dwie czy trzy, które wyzwoliłby tyle emocji co Hellblade: Senua’s Sacrifice. Zdecydowanie jedna z najlepszych(pod względem historii i jej opowiedzenia oraz dźwięku) gier jakie kiedykolwiek powstały

1_3_3_7

Agree, właśnie ukończyłem i mam ciary...

ocenił(a) grę na 7
1_3_3_7

A jednoczesnie najgorsza pod wzgledem rozgrywki xD Bo w gry sie gra, a nie sie je oglada, nie? Wedlug mnie lepiej ja gdzies obejrzec jako let's play na youtube, bo w 90% sklada sie z filmow, reszta to kiepski symulator chodzenia z nudnym systemem walki i znajdowaniem ksztaltow w otoczeniu.

ocenił(a) grę na 9
celebes

Faktycznie, miejscami potrafi być nudno, ale nie zgodzę się, że jest to gra nadająca się głównie do oglądania.
Bo największe emocje są wtedy, gdy Ty jako gracz przed ekranem musisz przełamać swój własny strach, żeby wejść w zupełnie ciemny korytarz, albo gdy dostajesz palpitacji serca od uciekania przed czymś w labiryncie.

ocenił(a) grę na 9
1_3_3_7

Możemy poznać te inne dwie czy trzy niezwykłe gry?

ocenił(a) grę na 10
K_Matt

Jeśli chodzi o klimat to S.T.A.L.K.E.R(tylko z polskim lektorem, który jest przegenialny) https://www.youtube.com/watch?v=0gyMBFqRlp4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones