PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608443}

Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Heroes of Might and Magic III: Armageddon's Blade
9,1 18 468
ocen
9,1 10 1 18468
Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Świetny dodatek do świetnej gry. Dodana nowa rasa i nowe kampanie. Cud, miód i maliny:)

pablo82

mimo wszystko szkoda że nie dodano Kuźni

ocenił(a) grę na 10
stonedfish

Z jednej strony szkoda, gdy zastanawiamy się co by było gdyby...
ale z drugiej, zombie z piłami mechanicznymi, gobliny z flamethrowerami, nagi na wózkach inwalidzkich, ogry z kałachami kontra poczciwe smoki, rycerze, anioły, diabły, behemoty... no nie wiem czy wyszło by z tego coś dobrego. Może twórcą już zaczęła wtedy dobijać palma, która pchnęła ich do stworzenia tandetnej Heroes 4 ? Jednak prostesty fanów zmusiły ich do mziany planów i powstał nasz zacny Conflux, chociaż mam czasami wrażenie że jest zrobiony troche na odwal (np. Po dwóch bohaterów z tą samą specjalizacją) ale dobrze jest - Feniksy fajne, a Żywiołaki Umysłu palce lizać.

Bloodbane

joł, proponuję zapoznać się z historią świata M&M zamiast gadać głupoty. a Conflux tak czy siak miał się pojawić, tyle że w drugim dodatku.

ocenił(a) grę na 10
pablo82

dla mnie jednak największym plusem tego dodatku jest opcja map losowych, która przedłużyła żywotność gry w nieskończoność. Gra nigdy się nie nudzi, a grając na losowo generowanych mapach samemu, lub z przyjaciółmi nic nie stanie się nigdy przewidywalne.

ocenił(a) grę na 10
Wiwern

Akurat w aspekcie map losowych mam nieco inne zdanie ; nigdy jeszcze żadnej do konca nie przeszedłem.
W scenariusze grałem wszystkie po pięć razy w kazdy, do tego jeszcze gdzieniegdzie sciągne jakiś amatorski z neta, ale nigdy nie gram w mapy losowe. Powód ? Wyglądają beznadziejnie ; puste tereny ; drzewa, góry i inne przeszkody, które zwykle dodają mapce klimatu, uroku i grywalności są tu ograniczone do minimum. Wygląda to niezwykle niazadowalająco i sprawia że gra jest nieprzyjemna i przynudza. Jak ktoś ma wyczulony zmysł estetyczny to tak ma.
HoMM 3 to moja ulubiona gra, w ktorą gram niamal całe życie a i tak co kilka miesiecy wracam na kilka "partyjek" ;), jednak aspekt map losowych dla mnie nie istnieje.

Bloodbane

randomki nadają się najlepiej do multi, nie wyobrażam sobie gry na losowej mapce w pojedynkę

ocenił(a) grę na 10
stonedfish

godzinami mogłem w tą grę grać czy to sam, czy to z bratem, czy to z kumplami i koleżankami

losowe mapki właśnie są najlepsze. grałeś kiedyś na najmniejszej sam na wszystkich? jak nie to spróbuj, ale trudniejszym wyzwaniem jest mimo wszystko sam na wszystkich na xl+podziemia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones