PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608443}

Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Heroes of Might and Magic III: Armageddon's Blade
9,1 18 470
ocen
9,1 10 1 18470
Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Nie wierze

ocenił(a) grę na 1

Po prostu nie wierze że takie tytuły jak Diablo II,Wiedźmin2,Wiedźmin,Saga Gothic,Saga Uncharted i wiele wiele innych że ta gra jest na wyższej pozycji niż te co wymieniłem to jakieś nieporozumienie

ocenił(a) grę na 10
Pupielec

Gry, które wymieniłeś są dobre, nawet bardzo dobre, ale po nich przyjdą kolejne jeszcze lepsze. Natomiast heroes lll jest ponadczasowy.

użytkownik usunięty
kryptograf

Heroes III jest ponadczasowy? Czy kompletnie przeciętne dodatki do niego?

ocenił(a) grę na 7

Uwielbiam Herosa III, ale muszę się zgodzić. Podstawka zasługuje na 1 miejsce, ale 2 i 3 dla dodatków to chyba lekka przesada. Tym bardziej że Armageddon's Blade (a dokładniej mówiąc zmiany wymuszone przez graczy) to początek końca całego Might & Magic.

Armageddons Blade jest akurat jednym z lepszych dodatków jakie wyszły.

użytkownik usunięty
KLAssurbanipal

Na pewno nie stanowił jednak zupełnie nowej jakości jak chociażby rozszerzenie do Diablo II

kryptograf

Zgadzam się z Tobą kolego. Wiedźmin czy Gothic to dobre gry jednak nie tak kultowe jak Herosi. Nigdy nie zapomnę ile godzin w to grałem. Pomimo że tamtymi tytułami też byłem zachwycony i grałem godzinami to Herosi przykuli mnie do kompa najbardziej. Ten klimat jest niezapomniany.

KLAssurbanipal

Heroes III Armageddon's blade jest grą b. dobrą jednak dla mnie lepsze jest Disciples II bunt elfów.

GarvinSitho

Jedyne co godne uwagi w Armageddonie to Gelu (ten bohater blady jak ściana), bo granie nim wymagało stosowania zupełnie innej taktyki. To było super. Ale gdy skończyło się jego kampanię, dodatek stawał się na powrót kopią podstawki.

Patty Diphusa

Ogólnie dodatki do H3 są treściowo strasznie żałosne. Taki SoD praktycznie nic ciekawego nie wnosi do podstawki , w AB przynajmniej dodano jeden nowy zamek i o ile się nie mylę jednostki nienależące do żadnego zamku ( chłop , mumia itp. ).
Dla mnie 'Kampania Gelu' była praktycznie taka sama jak inne. Przeszedłem jeden scenariusz i dalej nie chciało mi się tego ciągnąć. Kampanie w tej grze są IMO kopią kopii z kopii i tylko Hot-seat wydłuża jakoś żywotność tej produkcji.

GarvinSitho

No, Gelu się grało wyjątkowo fajnie, ze względu na jego zdolność specjalną- wokół niej budowało się cały gameplay. Jest to jedyny bohater w grze, który (aby grać nim efektywnie) wymaga innego podejścia.

Patty Diphusa

O jaką zdolność chodzi , bo nie za bardzo rozumiem? Dla mnie bohater jak bohater , choć trochę za bardzo skoksowany ( strzelcy rekrutowani w zamku ).

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Co masz na myśli "treściowo" ? Bo psioczysz i na zmiany w mechanice gry czyli dodanie postaci, lokacji itp. a obok tego psioczysz na fabułę. O co chodzi?

ocenił(a) grę na 10
Pupielec

Ha ha ha Gothic lepszy od Heroes... dawno nie słyszałem lepszego żartu.

Z tego co wymieniłeś podobnego kalibru gra to Diablo II, jednak Heroes III są lepsi, bo DII się z czasem nudzi a H3 nigdy, przenigdy. xD

Bloodbane

H3 się nie nudzi ? Ostatnio spróbowałem pograć ale znudziło mi się szybciutko :p

Bloodbane

Nie tylko Gothic, dużo innych gier. Heroes to szachy w bajkowej wersji. Prawdziwych bitew czy wykazania się umiejętnościami strategicznymi tu nie znajdziemy...

ocenił(a) grę na 10
Ryloth

'szachy w bajkowej postaci.' 'wykazania sie umiejetnosciami strategicznymi tu nie znajdziemy..'
Przeczysz sam sobie, albo nie umiesz grac w szachy ;)

Draconis555

Za duży skrót myślowy zrobiłem. Chodziło mi naturalnie o możliwość wykazania się umiejętnościami strategicznymi przy manewrach armii.

ocenił(a) grę na 10
Ryloth

to ja ci powiem tak przejdz takie kampanie jak festiwal zycia jak pogromca smokow jak festiwal zycia albo z mutare i jesli tam nie musisz zastowac jakiejs strategii to naprawde czapki z glow

sobol1237

Gra mnie odrzuca wszystkim, więc nie mam zamiaru się do niej nawet zbliżać. Pisałem - jak chcę szachy, to pogram w szachy. Po co mam grać w szachy w wersji fantasy? Jak ktoś chce, to jego sprawa, ale prawdziwa strategia na komputer to prawdzie armie, oddziały itd.

ocenił(a) grę na 10
Ryloth

Czyli oceniasz powierzchownie coś o czym nie masz pojęcia bo grafika ci sie nie podoba. Innymi słowy publicznie się skompromitowałeś. Z jakiej racji ktokolwiek przeglądający to forum ma się sugerować treścią twoich postów?

Nie każdemu może odpowiadać wszystko w "Heroes" ale jak ktoś ma ambicje sensownie wypowiadać się publicznie i doradzać innym, to powinien wykazać, że chociaż w 10% ma pojęcie o czym mówi. Jesli nie ma się pojęcia i nie ma się ochoty zgłębiać tematu to lepiej siedzieć cicho i nie robić z siebie pośmiewiska.

argumenty typu:
"prawdziwa strategia na komputer to prawdzie armie, oddziały itd."
albo "Diablo II,Wiedźmin2,Wiedźmin,Saga Gothic,Saga Uncharted i wiele wiele innych że ta gra jest na wyższej pozycji niż te co wymieniłem to jakieś nieporozumienie"
są żenujące i na poziomie ośmiolatka po lobotomii. Jak można porównywać rpg i akcyjniaki do strategii turowej?? Gier się nie dzieli gatunkami i nie hierarchizuje ich tak jak muzyki czy filmów. To tak, jakby mówić/pisać, że cały metal to gówno a w rapie czy punku wszystko wybitne albo na odwrót, albo wszystkie horrory to gówno a kino gangsterskie same perły albo na odwrót.
Wszystko dzieli się na arcydzieła i nie arcydzieła. "H3" z pewnością są arcydziełem.

Bloodbane

Czy ten post na pewno był do mnie?

Pupielec

zgadzam się. Takie wysokie miejsce w rankingu dla tej serii,to jakis żart !!! Nawet na strategię to gra szybko nudzi - co Ci ludzie w tym widzą... ;( Ale co kto lubi ;)

ocenił(a) grę na 10
Shurtugal_Eragon

hehe, gram od x lat i nie znudziła

Shurtugal_Eragon

Właśnie kto co lubi mnie akurat też nie nudziła :)

ocenił(a) grę na 10
Pupielec

A jednak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones