PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608443}

Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Heroes of Might and Magic III: Armageddon's Blade
9,1 18 470
ocen
9,1 10 1 18470
Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

...tak to tytuł z magazynu specjalnego CDA. Ostatnio wzięło mnie na poznanie całego uniwersum M&M od początku i przechodzę każdą grę po kolei chronologicznie. Po skończeniu M&M 7 dopiero teraz widzę jak wielki potencjał tego dodatku straciliśmy. To nadal bardzo dobry dodatek nie kwestionuje, ale Forge to był fantastyczny pomysł.
Ucięcie głównego wątku fabularnego bardzo zaszkodził. Skoro w M&M7 pierwotnie wygrało zło to aż się prosi o rozwiązanie tej katastrofy. Co się stało z Kastorem i pozostałymi przybyszami? Co się stało z Magnusem władcą bracady jaką większą rolę odegrał? Co z pokonanym Archibaldem o którym podobno mieliśmy jeszcze usłyszeć? Stał się dobry, pogodził się z bratem czy jednak uknuł podstępny plan?...na te pytania oraz pewnie wiele inny prawdopodobnie nigdy nie uzyskamy odpowiedzi. Niebiańska Kuźnia niespełnionych marzeń...niestety moich marzeń.

Bardzo chętnie pozostawię pytanie (może ktoś odczyta i odpowie kiedyś XD) Jak myślicie gdzie jest ta granica w której twórcy faktycznie powinni słuchać fanów i przyjmować feedback?...a gdzie jednak twórca powinien powiedzieć stop my mamy pewną wizję pozwólcie ją nam zrealizować i oceńcie owoce tej pracy.

Nadzieją napawa mnie oczywiście artykuł o fanowskim dodatku Day of Reckoning, który tu spoilery artykułu - ma przywrócić oryginalne Forge oraz we współpracy z jednym z twórców w NWC odtworzyć pierwotny zamysł kampanii. (tak wiem o modach, że można podmienić inne miasto na forge, ale nie o to mi chodzi) Trzymam kciuki za projekt! Może pewnego dnia jednak moje marzenie się spełni!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones