PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608443}

Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu

Heroes of Might and Magic III: Armageddon's Blade
9,1 18 468
ocen
9,1 10 1 18468
Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Ostrze Armagedonu
użytkownik usunięty
Giveraa34

I z pewnością pisząc "lepsze gry" masz na myśli The Last of Us.

i GTA V

użytkownik usunięty
Giveraa34

To jest niestety zachowanie gimbusa.

to niestety dziękuje za diagnoze, doktorze.

Giveraa34

Wypie*dalaj stąd w podskokach, ty sku*wiony poroście!!!

A dlaczego uważasz że TLOU jest gorsze? Jakbym miał wybierać to wolę pograć w TLOU. Nie wiem co wy tak gloryfikujecie te Heroesy, no ale ile ludzi tyle gustów ;)

użytkownik usunięty

Chyba nie muszę mówić jaka gra cieszy się większą sympatią
skoro na Heroes III Odrodzenie Erathii zagłosowało około 3 razy więcej użytkowników :)

użytkownik usunięty

Tylko zobacz, że Heroes przy takiej liczbie głosów ma ocenę podobną do TLoU. Wychodzi na to, że nie wszystkie głosy są tak pozytywne.

użytkownik usunięty

haha w sumie racja
kurcze czasem zapomina się o podstawowych ze tak to ujmę mechanizmach
a w ogole

co to za głupota porównywać TLoU do Heroes??? To jak porównanie psa z kotem
przecież to dwa odległe od siebie gatunki

użytkownik usunięty

Można, większość gier porównać :) W końcu obie to są gry i są przeznaczone do tego samego :)

użytkownik usunięty

ale nijak ma się do siebie
jedno to survival strzelanina w swego rodzaju postapokaliptycznym naszym świecie
a drugie to strategia turowa w świecie fantastycznym
założenia rozgrywki , gameplay całkowicie się różni
To jak i po co porównywać ze sobą takie gry ??

Takie porównania to co najwyżej pretekst do wzajemnego hejtu

to trochę tak jakby jakiś imprezowicz powiedział ze muzyka Disco jest super bo sobie potańczy a muzyka klasyczna to badziewie bo smętne takie i nie do tańca

dziwne są porównania międzygatunkowe czy to muzyki, filmu, książek czy gier

użytkownik usunięty

Ja tak mogę. Gatunek, z czym często różni się obsługa gry to jedynie otoczka.

Ktoś chyba nie wie jak działa statystyka. Przecież ocena to nie suma, a średnia. Ilość głosów nie ma wpływu na średnią. Owszem, jeśli gra ma więcej ocen, to znaczy że ma też liczbowo więcej ocen niższych, ale względna ilość głosów niskich, inaczej mówiąc stosunek oceny niskie/wszystkie oceny w przypadku obu gier będzie podobny, przy założeniu zbliżonej oceny średniej.

ocenił(a) grę na 10
Giveraa34

skoro nie grałeś to skąd wiesz, jakie to są "lepsze gry"

użytkownik usunięty
katedra

Nawet nie próbuj, już zrozumiałem, że nie ma sensu na poważnie podchodzić do tego okazu.

ocenił(a) grę na 10
Giveraa34

No ale kolego drogi, to jest lista wszech czasów. Jak chcesz coś aktualnego to zmień po prostu rok.

ocenił(a) grę na 5
Wonsowaty

Lista wszech czasów i herosy wyżej niż baldurs gate? :) To jest dno a nie lista, która jest zdominowana przez fanbojów tej gry. Wystarczy poczytać na zagranicznych stronach, gdzie NIGDY żadne herosy nie były na 1 miejscu!! Gdyby Baldurs Gate był na pierwszym miejscu przynajmniej to by było uczciwe i porównywalne z innymi a tak to do dupy taki ranking. Poza tym The Last Of Us jest lepsze, sami pewnie nie graliście a nażekacie na ludzi co na tą grę głosują.

użytkownik usunięty
maniak18

"To jest dno a nie lista, która jest zdominowana przez fanbojów tej gry." - to samo mogę powiedzieć o The Last of Us oraz GTA V. I co z tego, że na zagranicznych stronach nigdy nie było Heroesów? To znaczy, że my nie możemy głosować za tą grą?

Jeżeli już Baldur's Gate, to druga część i to na drugim miejscu.



narzekacie*

ocenił(a) grę na 5

Oczywiście że możesz głosować na co chcesz, chodzi mi o to że w porównaniu z innymi listami ta jest mało miarodajna i mogę wywnioskować że Herosy nie są na tyle wybitną gra aby stawiać je najwyżej ze wszystkich. A dla twojej ciekawości to niedawno na stronie empireonline był ranking na 100 najlepszych gier wszech czasów i wygrało w nim The Last of Us :)

http://www.empireonline.com/features/100greatestgames/game.asp?title=100

PS. Wiem że TLoU ma tez sporo fanbojów, ale która gra nie ma? Poza tym jest to gra która najwięcej nagród w historii zebrała więc jej wysoka pozycja w takich listach nie powinna nikogo dziwić, w przeciwieństwie do herosów, które chyba tylko w europie taką rzeszę fanów mają.

maniak18

Może niepotrzebnie odgrzewam po roku, ale parę słów mi się ciśnie na usta...
Dlaczego mielibyśmy powielać inne, zagraniczne listy? To jest lista polska i wygląda inaczej chociażby ze względu na nasze uwarunkowania społeczne. Podejrzewam że w dużej części za pozycją Heroes'ów stoi świetny tryb wieloosobowy, w który wielu współczesnych 20-to i 30-to latków (w tym wyżej podpisany) zagrywało się godzinami z kolegami, nawet gdy tylko jeden miał komputer.
Zresztą obecnie na pierwszym miejscu jest Wiedźmin 3. Na pewno część w tym dumy narodowej, ale też gra bezwzględnie zasługuje na wysokie oceny i pochwały.
Co do The Last of Us, to nie powiem że to gra zła. Niemniej jednak czy sam aspekt fabularno-emocjonalny to wystarczający powód do stawiania jej na miejscu pierwszym? Ponieważ, obiektywnie rzecz biorąc, pod innymi względami ta gra jest mocno typowa (kolejny trzecioosobowy shooter z mechanizmem osłon) a wręcz koniunkturalna (kolejna historia o apokalipsie zombie...ugh...). Na niejakie potwierdzenie moich słów, teraz, rok po rozpoczęciu tej dyskusji, o TLoU mało kto wspomina.

ocenił(a) grę na 9
Giveraa34

Problem jest taki, że lepszych gier nie ma :P

DzejPi

the last of us, the last of us, gta v, the last of us...

DzejPi

Jest mnóstwo gier, które nie są tak wyprute z emocji jak Heroesy, no i przez to jest też dużo lepszych strategii...

użytkownik usunięty
Giveraa34

W takim razie jesteś debilem, oceniać a nawet nie zagrać..

Giveraa34

Najwyraźniej idiotą się można urodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones