PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696554}
7,3 1 965
ocen
7,3 10 1 1965
Heroes of the Storm
powrót do forum gry Heroes of the Storm

8/10

ocenił(a) grę na 8

Podoba mi się pomysł z mountami, to, że nie musisz kupować itemów różnorodne talenty i crossover z różnych uniwersów gier Blizza + mapy, które różnią od tych z Lola czy Smite'a. Niestety wadą jest to, że gra wybiera automatycznie i losowo mapy, przez co (w moim przypadku) czasami człowieka szlag trafia dobierając ciągle tą samą jedną planszę :/.

Ogólnie nie jest źle może być. :)

ocenił(a) grę na 8
MrLuigi5577

Plansza planszą ale gorzej jak dobierze Ci team bez healera, gdzie przeciwny team ma ich dwóch i to jeszcze ogarniętych. Możecie nawet z bazy nie wychodzić ;)
Ale myślę, że w wersji finalnej pozwolą na konsultację między dobranym teamem przed rozpoczęciem gry.
Pomysł bez itemów również mi się podoba, tym bardziej, że moim zdaniem balans jest całkiem w porządku. I wygrana (zarówno w pojedynkach jak i całego meczu) nie jest zależna od tego jak dobre masz itemy tylko jak to rozegrasz. Przez całą grę skupiasz się na tym co robisz, jak to zrobisz, z kim, współpracujesz, a nie rozmyślając jak zarobić więcej pieniędzy żeby kupić sobie superduperdupny miecz, który doda Ci 58349025 do damage i sam wygrywasz wszystko :)
Mounty są w porządku ale trochę mi nie podchodzą te obecne. Koń koniem ale wygląda tak sztywno, że boję się na niego wsiadać.

ocenił(a) grę na 9
mejki

W zasadzie zgadzam się z większością waszych uwag ale niestety muszę dodać moim zdaniem duży minus. Mam na myśli ilość złota jaką otrzymujemy za wygranie pojedynku. 30 złota za wygrany mecz w trybie 'quick match' to zdecydowanie za mało. Porządne postacie kosztują 7-10 tysięcy więc jesteśmy zmuszeniu do długiego grindu żeby uzbierać kasę (jedna gra to przeciętnie 20-30 min w zależności od tego na jak ogarniętych ludzi trafimy).
Na szczęście są daily questy ale one wspomagają nas o ok 200-300 golda i jak nazwa wskazuje otrzymujemy tylko jeden taki quest na dzień.
Ja po około tygodniu zbierania kasy mam trochę ponad 10 tysięcy ale nie kupiłem jeszcze żadnej postaci bo te które obecnie są dostępne za darmo - co tydzień jest ich sześć - mnie nie interesują a nie będę kupował w ciemno bo jak mi nie będzie odpowiadała to czekał by mnie kolejny tydzień zbierania kasy (wiem że można przetestować każdą postać na mapce treningowej ale nie da się w ten sposób sprawdzić jak dana postać będzie się sprawować w normalnej walce).
Oczywiście każdą postać możemy kupić za prawdziwe pieniądze i nie jest to tanie bo kosztują one w przedziale £2.50 (jak jest przecena) - £6.50 a niektóre sporo więcej £9.99. Do tego dochodzą wszelkie skiny i mounty które tez nie są tanie. Gra jest darmowa ale zawiera bardzo dużo elementów które można kupić za real kasę ale na szczęście - póki co - nie jest to pay-2-win bo wszystko można zdobyć za złoto z gry.

ocenił(a) grę na 8
Mojecki

Ale weź pod uwagę, że każdego tygodnia dostajesz darmową rotację, czyli 7 postaci, którymi możesz grać. Każda postać po osiągnięciu 5 poziomu daje Ci w nagrodę 500 golda, do tego dochodzą daily questy za 200-600 golda. Problem zacznie się gdy wszystkimi wbijesz już 5 poziom i wszystkie pieniężnie nagrody trafią do Ciebie, wtedy faktycznie będziesz musiał zbierać głównie tylko poprzez mecze.

ACZKOLWIEK

Nadchodzący patch ma wprowadzić sporo zmian. Otóż każdy dostanie po 2000 golda za osiągnięcie poziomu (KONTA, nie postaci) 20, 25, 30, 35, 40, więc w sumie Ci co już mają 40 poziom, dostaną 10 000 od razu. (a więc to już jest jedna darmowa postać za 10k lub kilka tańszych)
Do tego poziom postaci zostanie podniesiony z 10 do 20 i tutaj nagrody pieniężne będą za poziom 15 i 20.

Czy będzie natomiast więcej golda za wygraną? Nie wiadomo, poczekamy, zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones