PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696554}
7,3 1 966
ocen
7,3 10 1 1966
Heroes of the Storm
powrót do forum gry Heroes of the Storm

CLOSED BETA - 13.01.2015

ocenił(a) grę na 10

Zauważyłem, że wiele osób pyta o datę premiery Heroes of the Storm. Niedawno na oficjalnej
stronie gry pojawił się news z ostatniego Blizzconu zawierający datę premiery tzw. zamkniętej
wersji beta - czyli wersji gry, którą wysyła się do znacznie większej ilości graczy niż w przypadku
wersji alpha (poprzedniej fazy rozwoju dla ścisłego grona osób), w celu wyłonienia różnych
błędów, a przede wszystkim sprawdzenia działania np. serwerów. Podczas tej fazy dostęp do gry
dostaje wiele osób, gdyż gra jest już prawie kompletna.

13 styczeń 2015 - oficjalna data, którą można potraktować jako wejście gry w życie.

Zapraszam na battlenet w celu dokładniejszego zapoznania się z premierą, jak i z samą grą.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia. : - )

ocenił(a) grę na 9
AngeI

Dziś właśnie dostałem dostęp do alphy. Gra świetna. W Lol'a grałem tylko kilka dni, bo jakoś mnie nie wciągnął, a Heroes jest genialne :D

ocenił(a) grę na 10
michal98_filmweb

Gratuluję dostania się do testów Alpha! :) Heroes of the Storm cechuje wysoka dynamika akcji i gra zespołowa. Zaczynasz ze wszystkimi umiejętnościami, a ilość zdobywanego doświadczenia pozwala na szybkie poziomowanie naszej postaci. System talentów opiera się na ulepszaniu różnych aspektów - zwiększonych obrażeń, regeneracji, podwojeniu jakiegoś czaru, czy wydłużeniu jego działania/zasięgu i naprawdę wielu innych. Zajmowanie obozowisk służy do jeszcze większego napierania na wroga, a nie jak w przypadku wspomnianej gry, do zdobywania środków potrzebnych na zakup artefaktów - za czym idzie przedłużanie się rozgrywki. Warto wspomnieć, że każda mapa ma w sobie nie tylko cel zniszczenia Nexusa, ale w zależności każda inna jest kierowana jakimś działaniem podrzędnym, które w większym lub mniejszym stopniu pomaga nam w wygranej. Wszystko to prowadzi do jednej wielkiej bitwy, którym innym grom z tego gatunku najwidoczniej brakuje. Życzę miłej zabawy! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones