PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696554}
7,3 1 966
ocen
7,3 10 1 1966
Heroes of the Storm
powrót do forum gry Heroes of the Storm

Co sądzicie o nowej produkcji Blizzarda? Ja osobiście mam duże oczekiwania, ale jak na Blizzarda przystało myślę, że się nie zawiodę. Z wywiadów wynika, że wprowadzą wiele świeżości do przyjętych schematów we wszystkich obecnych MOBA.

Pozostaje czekać.

ocenił(a) grę na 8
AVVOL

Diablo vs Arthas... marzę o tym spotkaniu.

AVVOL

Jeśli wyjdzie, to ma ogromne szanse przebić dominujące MOBY na dzisiejszym rynku: DOTA 2 i LoL, i będzie to jak powiew świeżości w gatunku, ale ciężko powiedzieć, bo Blizzard ma sporo projektów w trakcie tworzenia, z którego największym jest Project Titan. Liczę na to, że najbliższe lata będą należeć do Blizzarda, bo w.w projekty zapowiadają się rewelacyjnie.

_wilczur_

A no :) Project Titan, który mnie bardzo interesuje aczkolwiek nic prawie o nim nie wiadomo. Protossowy dodatek do SC2, HOTS, kolejny dodatek do D3 (?) i kto wie co jeszcze mają dla nas przygotowane.

AVVOL

mam przyjemność testować wersję alfa i powiem, że jeśli dalej będzie tak, jak jest, bez problemu HotS przebije popularnością inne RTSy.
w HotS ważne są objectives, to dzięki nim jest najlepszy push. kille nie są ważne wcale, bo nie ma golda i shopa, a co za tym idzie, nigdy więcej nikt nikogo nie zdejmie na hita, bo się nażarł na feederze. build jest realizowany za pomocą talentów, które ulepszają skille. kill ma jedynie za zadanie secure objective. wiele innowacyjnych postaci, np. Abathur. rozgrywka nie trwa dłużej niż 20 minut. różnorodność map, fantastyczna grafa, wszystko to przemawia za tym, żeby pokochać tą grę :) zobaczymy jeszcze, co wymyślą w Beta Version.

my_foolish_heart

skoro jesteś w temacie to może się orientujesz kiedy teoretycznie ma wystartowac otwarta beta?

AVVOL

nie mam pojęcia. dzisiaj po parotygodniowej przerwie znowu mieli wrzucić patcha i znowu otworzyć alfę, ale jak na razie dalej jest niedostępna.

ocenił(a) grę na 10
AVVOL

Zamknięta Beta startuje 13.01.15. :)

AngeI

Wiesz może, czy będzie wipe kont z Alphy?

ocenił(a) grę na 10
Maskedmumbler

Ostatni reset był 16.10, o ile się nie mylę i od tego momentu Blizzard ogłosił, że nie będzie już takich akcji, a na pewno nie są planowane. Reasumując, konto, na które dostałeś grę, będzie działało na wszystkich etapach testowania włącznie z wejściem gry w życie - czyli na zawsze. Tak przynajmniej czytałem i tak było z Hearthstone. Jeśli będzie reset to straszny partyzant, musiałoby im chyba serwery spalić albo musieliby odkryć coś skrajnie drastycznego.

AngeI

Dzięki za odpowiedź :-) to dla mnie bardzo dobra wiadomość, bo baaaardzo nie chciałabym zaczynać od zera i znowu zbierać monet na postacie.

ocenił(a) grę na 10
Maskedmumbler

Proszę bardzo, nie ma sprawy. ;-) Wydaje mi się, że na otwartą betę albo na otwarcie, Blizzard wymyśli coś mądrego i będzie łatwiej kupować postacie. Zresztą, to jest tylko Alpha, każdy by się nachapał bohaterów i tyle z gry, a nie dość, że ten system darmowej rotacji dobrze działa, to jak już wszystko wejdzie w życie to pewnie będzie sporo promocji, obniżek, bundles packów. :)

AngeI

Mam nadzieję, że będzie podobnie jak w Hearhstonie, czyli że Blizzardowi nie będzie się chciało zwracać pieniędzy za karty kupione podczas beta testów i wszystko przejdzie do v1.0 >:D No i nie mogę się doczekać nowych postaci, zwłaszcza Sylvanas :)

ocenił(a) grę na 10
Maskedmumbler

Wydaje mi się, że Blizzard nie pozwoli na to, aby po raz trzeci z rzędu tyle osób musiało zacząć wszystko od nowa. :) Zresztą, oni by mieli chyba więcej pracy z oddaniem pieniędzy na saldo każdego gracza, aniżeli my byśmy musieli rozpoczynać od zera. U nas to nie jest tak odczuwalne, bo prawie 9€ za postać / skórkę (mówię o tych z najwyższej półki) w przeliczeniu na PLN to 40 złotych, a dla takiego obywatela Niemiec czy Ameryki z 10 złotych, nie mówiąc o tych za 2€. Jeżeli prawdą są te dane, które wyświetlają się na czacie przy każdym zalogowaniu, to trochę takich osób będzie, którym trzeba zwrócić pieniądze. ;) O tak, powinni zrobić z uniwersum Warcrafta wszystkich warchiefów każdej rasy już na sam początek, ale jest wiele innych postaci, które zasługują na priorytet. Teraz tylko czekać na Christmas Update. :)

AngeI

No tak, racja. A do tego gdyby oddali ludziom pieniądze po resecie, nie mieliby pewności, że kupią drugi raz postaci i skórki w v 1.0 :D A przecież "business is business" :D

ocenił(a) grę na 10
Maskedmumbler

Haha, dokładnie tak jest, a w USA nie takie rzeczy miały już miejsce. ;) I tak pewnie zaczęliby się dobierać prawnie do firmy, która drugi raz oddaje te same pieniądze tym samym osobom, a te same osoby tymi samymi pieniędzmi płacą za te same rzeczy tej samej firmie trzeci raz. Mam nadzieję, że Blizzard ruszy z promocją i marketingiem, gdzie to tylko możliwe. Bądź co bądź, mają według wielu osób dużą konkurencję. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones