PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696554}
7,3 1 966
ocen
7,3 10 1 1966
Heroes of the Storm
powrót do forum gry Heroes of the Storm

Optymalizacja

ocenił(a) grę na 6

panowie z blizzardu wypuścili produkt niegotowy , pełny bugów z kiepską optymalizacją, popularnośc lolowi przyniośła min: płynna rozgrywka na słabym sprzęcie, prostota, a blizzard pomimio płatnej bety wypuścił bubel

Darado

Co? Bubel? Gra jak najbardziej dopracowana, mi śmiga na najwyższych ustawieniach bez przycinek. To prawdopodobnie wina Twojego sprzętu lub internetu, ze gra się zacina. Bugów tam nie uświadczyłem. Jeżeli developerzy mieliby dostosowywać się do wydajności sprzętu sprzed kilku lat, to w branży gier nie byłoby mowy o jej rozwoju.

ocenił(a) grę na 6
gramer_filmweb

w kwestii wydajnosći porównuje do innych mob na rynku , a popularnośc zdobywa sie również poprzez liczbę użytkowników mogących w daną produkcję zagrać

ocenił(a) grę na 7
Darado

Zgadzam sie z wypowiedzią i dodam od siebie że grra jest zbalamsowana postacie typu nova ,zeratul niszczą przyjemność z rozgrywki

ocenił(a) grę na 6
Miecio23

zerratul nerf pls

Darado

Stek bzdur. Nic w tym poście nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, no chyba, że w jakimś tam twoim wyimaginowanym świecie. Gra praktycznie jest wolna od bugów a ty piszesz, że jest ich pełna. Wypisz mi proszę 15 bugów z jakimi się spotkałeś grając w HOTS-a.

ocenił(a) grę na 6
GarvinSitho

min.: taki bug iż mając jednego17 lvl , nastepnego dnia miałem 1 poziom i zero przyjaciół

Darado

Aha czyli piszesz, że gra jest "pełna bugów" po czym wymieniasz zaledwie jeden. A gdzie pozostałe 14? To i tak dolna granica tego co rozumiem przez określenie "pełna bugów".
Tacy parszywi łgarze i kabotyni twojego pokroju nie powinni zabierać głosu w sprawach o których nie mają zielonego pojęcia. Robisz negatywną reklamę a nawet nie wiesz co reklamujesz - to takie zabawne i takie typowe dla "dzieci lola".

ocenił(a) grę na 6
GarvinSitho

koleny bug to Illidan podczas wykonywania umiejętności - 'Łowy' nie trafia w cel ni ewiem czy to naprawili , ale taki bug wystepowal

ocenił(a) grę na 6
Darado

resetowanie się talentó po wybraniu nowej skórki bohatera

ocenił(a) grę na 6
Darado

ikonki po lewej od portretu wchodzą czsem na portret, spokojnie mam czas wszystkie minimalnie 15 wymienię i proszę się nie pluć

ocenił(a) grę na 6
Darado

spadanie fps na dobrym kompie ze stalych 60 do 2 w teamfightach. nie tylko mnie się to zdarzało

ocenił(a) grę na 6
Darado

Grając Abathurem znalazłem kolejny błąd, nie odświerza perka Regenerative Microbes na umiejętności Carpace gdy się wbija większy poziom.
Przy okazji, w talentach nawet na 1 lvlu jest napisane 9hp/s, a w umiejętności od razu się pokazuje 7hp/s. (nawet na 1 lvlu)

Darado

A nie mogłeś wszystkiego ująć w jednym poście? Tak tylko przypominam, że chciałem bugi, które TY napotkałeś podczas rozgrywki a nie bugi o których przeczytałeś w internecie, bo wygląda na to, że szukasz jakichś bugów w necie a jak coś znajdziesz to wklejasz tutaj zadowolony.
1. Illidan nie trafia w cel tylko wtedy, gdy zaznaczony cel wcześniej zginął i wtedy Illidan teleportowan jety bezpośrednio do wrogiej bazy. Spotkałem się z tym tylko raz, więc chyba problem naprawiony.
2. Dziwne, że nigdy nie trafiłem a skórki zmieniam nagminnie.
3. Nie miałem czegoś takiego. Zamiast tego miałem nachodzące na siebie ekrany wyszukiwania meczu. Pewnie, że masz czas, w internecie na pewno znajdziesz jeszcze kilkanaście innych błędów. Podobnie jak do każdej innej gry, nic tylko szukać i wklejać.
4. Problem nie występuje u wszystkich jednocześnie np. podczas jednej gry z całej drużyny tylko ja i jeszcze jedna osoba odczuła spadek fpsów, podczas innej 4 osoby z teamu miały z tym problemy a ja mogłem grać normalnie. Problem ten nie ma żadnego związku z "dobrym kompem" a spadki fpsów i laagi są czymś raczej naturalnym dla gier sieciowych. Nie wiem, czy urodziłeś się wczoraj, że nie rozumiesz takiej prostej rzeczy, czy może oprócz LOL-a i HOTS-a w nic innego nie grałeś. Tak na marginesie spadek fps-ów dotyczy również LOL-a i DOTY 2.
4. Owszem. Jest taki błąd.

ocenił(a) grę na 6
GarvinSitho

owszem wspomagałem się trochę internetem , bo natrafiłem na nie sszukając problemów podobnych do moich , więc wykorzystałem je , ale też wiele pisze i jeszcze napisze które doswiadczyłem

Darado

Aż ciężko uwierzyć, że w ogóle masz tę grę zainstalowaną. Ja pytałem przede wszystkim ciebie a nie anonimowe osoby z internetu, których zdanie mnie absolutnie nie interesuje.
Jak masz wypisywać bugi z internetu to zapomnij, że o cokolwiek cię prosiłem. Dam głowę, że nawet tych 15 bugów nie uświadczyłeś.
Ja gram od czasów bety i napotkałem na może 5,6 bugów, dlatego nie wiem, czy określenie "pełna bugów" nie jest przypadkiem określeniem na wyrost.
No właśnie u mnie było odwrotnie - spadki fpsów w LOL-u były częstsze, ale dużo łagodniejsze niż w HOTSie.

ocenił(a) grę na 6
GarvinSitho

graj sobie tego hotsa, lola i tak nie przebije bo lol to bog moby, a ty jak wiekszosc ludzi myslisz ze hots jest dobry bo blizzard ja zrobil, blizzard kolejny raz wypuscil słaby produkt , tylko nazwa firmy ratuej ta gre i tak za kilka miesiecy grę zamkną to jest bez przyszlosci , pozdro posrancu

Darado

Typowe 12-letnie "dziecko lola". No, nie krępuj się, wystaw HOTS-owi jedynkę mały frustracie :)
I taka prośba na przyszłość: nie rozmnażaj się. Świadomość, że po tym świecie mogłoby chodzić więcej takich jak ty, naprawa mnie obrzydzeniem.

Ps. Z chęcią poczekam te kilka miesięcy aż zamkną serwery, mój ty młody, pryszczaty Nostradamusie.

ocenił(a) grę na 6
GarvinSitho

dla twojej wiedzy mam 19 lat, a twoje wypowiedzi pokazły brak kultury i spokoju , umies tylko ludzi obrażać i wyzywać , typowy polaczek cebulak, powodzenia w życiu

Darado

O kulturze prawi ktoś, kto piszę: "pozdro posrancu"?
Zresztą "dzieci lola" i kultura jakoś się ze sobą nie łączą, więc nie wiem dlaczego poruszasz tę bolesną dla tejże społeczności sprawę.
Bez odbioru.

GarvinSitho

Brawa dla pana.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Zniszczyłeś go jak HotS LoLa. : - )

ocenił(a) grę na 6
AngeI

proszę cię ty chyba zyjesz w innym świecie , hots umiera coraz mniej ludzi w to gra , a popatrz na lol jak duzo ludzi ogladalo MŚ, jakie to bylo wydarzenie pokazywane w tv , a o hotsie mowili tylko znani ludzie bo blizzard dawal im za darmo wczesny dostep itp

ocenił(a) grę na 6
AngeI

stfu

ocenił(a) grę na 6
GarvinSitho

ahhaha i co tam? jak tam hots sobie radzi? hahah chyba słabiutko

Darado

To się po 4 latach uruchomił parszywy gimbusek, o którym istnieniu już dawno zapomniałem xD
Widzę, że ból dupy jaki poprzednim razem ci zafundowałem nie pozwolił ci o mnie zapomnieć.

A odpowiadając na pytanie: Nie wiem jak sobie radzi, bo w grę już od dawna nie gram i nie obchodzi mnie frekwencja na serwerach.
Dorośnij w końcu smyku, bo jesteś tak samo głupi i infantylny jak 4 lata temu, a ja nie mam czasu toczyć wojenek z jakimś pryszczatym bękartem, i po raz kolejny wycierać nim podłogi jak szmatą.

ocenił(a) grę na 6
GarvinSitho

a spadek fps w lola nie wystapuje tak często jak w hotsie, grając w lola na słabym sprzecie można wyciagac spokojnie 30 fps stałych ,a nawet 60

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones