PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611354}
8,2 463
oceny
8,2 10 1 463
Hidden and Dangerous 2
powrót do forum gry Hidden and Dangerous 2

do czego te gre mozna przyrownac? do Brothers in Arms: Hell's Highway? czy to tylko gra taktyczna czy
posiada elementy skradaniki? na czym polega rozgrywka, co sie w grze robi, na czym polegaja misje?

kebi17

Ta gra łączy w sobie typową gre wojenna w stylu FPS i gre taktyczną a la Commandos, sterujesz sobą i 3 kompanami, mozesz swobodnie przełączac sie miedzy nimi, wydawac im rozkazy zarówno z mapy (tj. na mapie zaznaczasz: idz tutaj, zniszcz ten pojazd, zacznij sie czołgac i czołgaj sie do tego punktu) jak i ustnie (jest bardzo wiele rozkazów), teoretycznie gra jest przeznaczona do skradania itp. ale na normalnym poziomie trudnosci w wielu misjach mozna walczyc z wrogiem otwarcie przy odrobinie wprawy i jesli nie przeszkadza nam ze ktos z druzyny moze zginac (co jakis czas dostajemy uzupełnienia za straconych zolnierzy ale jako ze co misje rosna im statystyki to lepiej zeby nie gineli).
Zolnierzom tak w ogole mozna nadawać imiona jakie chcemy wiec kiedyś stworzyłem jednostke która była całą moją klasa z LO :D
Cele misji to standard IIWŚ ale sa to raczej misje partyzanckie (zniszcz samoloty, ukradnij dokumenty/enigme, porwij oficera, uratuj kogoś tam itd.), takich "frontowych" jest bardzo mało i są dość trudne bo gdy wybucha chaotyczna strzelanina to wróg zyskuje nad nami przewage bo niemal zawsze ma 7-12 krotna przewage liczebną.

uter7

dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz :) podoba mi sie chyba zagram w przyszlosci..

uter7

A polecasz w ogóle te grę? Bo opis ciekawy, a lubię drugowojenne gry.

ocenił(a) grę na 10
donmaslanoz14

najlepsza gra taktyczna i do tego w klimatach II wojny 10/10

maciej2801

Swoją drogą bardzo podoba mi sie jej otwarte zakończenie, kiedy (UWAGA SPOILER) w ostatniej misji po pokonaniu Niemców nagle pojawiają sie Sowieci którzy traktują nas jak każdych nie-komunistycznych partyzantów i chcą bez pardonu zamordować, co symbolicznie pokazuje, że może wojna z Niemcami się zakończyła ale na ich miejsce we wschodniej Europie pojawiła się nowa, jeszcze bardziej zbrodnicza siła. Szkoda, że nie powstała jakaś kontynuacja tej gry w całości poświęcona walce przeciw ZSRR i początkom zimnej wojny.

ocenił(a) grę na 10
uter7

nom ale Mg 34 w bunkrze is Panzerfaust w Is 122 i po ruskich :-) szkoda że 3 nie wyszła i nie wyjdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones