PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607094}

Hitman: Kontrakty

Hitman: Contracts
7,6 4 550
ocen
7,6 10 1 4550
Hitman: Kontrakty
powrót do forum gry Hitman: Kontrakty

Praktyczne każda misja rozgrywa się podczas deszczowej,rozświetlanej sztucznym światłem neonów nocy.Gdyby gra była dłuższa, zdecydowanie byłby to najlepszy z Hitmanów.

ocenił(a) grę na 9
timcer

Ale na pewno jest najtrudniejszy. Jest trudniejszy nawet od Blood Money, wystarczy podejść zbyt blisko wroga aby ten się zorientował. Poza tym to ostatnia misja nie dzieje sie w deszczu ;-)

użytkownik usunięty
pionas666

Kontrakty nie są takie trudne. Najbardziej wkurzającą AI mieli wrogowie w dwójce. Powiedziałbym nawet, że w Kontraktach system sztucznej inteligencji został zbalansowany względem części drugiej.

różnice w ogólnym poziomie trudności można zauważyć grając najpierw w jedynke czy dwójke, potem w trójke, bo czwórka (blood money) poziomem trudności przypomina mi trójkę.Jeśli jest sie cierpliwym każda misje mozna przejśc bez żadnych większych przeszkód.

stary_grabarz

No nie wiem, kontrakty na wysokim poziomie trudności są naprawdę bardzo wymagające. Pamiętam, że przy niektórych misjach musiałem wykonywać długie serie czynności, odmierzanych z dokładnością co do sekundy, a jeżeli któraś z owych zajęła o sekundę za dużo, cały plan brał w łeb. I tak owe sekwencje powtarzałem nawet po paredziesiąt razy, zanim udało mi się je wykonać. W krwawej forsie było dużo łatwiej.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

Gdzie tam, można koło nich biegać i jest git. Tylko raz na dziesięć trafi się sytuacja gdzie rozpoznają 47 tylko dlatego, że ich ramieniem potrącił czy coś. Ale tak to spokojnie przechodziłem w piwnicy restauracji Lee Honga przebrany za jednego z nich i nic mi nie zrobili.

ocenił(a) grę na 8
timcer

Moim zdaniem kontrakty to lekki krok w tył.
Mroczny klimat niektórych misji, wprowadzenie np postrzelenia ofiary, która nie umiera a zwija się z bólu i parę nowych sposobów zabijania nie rekompensuje idiotycznych zachowań SI. Często zdarza się w misiach, że uzbrojony strażnik nie ma zamiaru nas wpuścić, biegnie za nami, macha wymownie rękami, a jednak wskaźnik zagrożenia ani drgnie, a my spokojnie idziemy dalej. Tak jest np w misji gdzie mamy wysadzić laboratorium wojskowe. Tak samo jakim cudem osoby postronne typu lokaj albo stajenny mimo tego, że hitman zachowuje się względnie normalnie i trzyma dystans, nagle zaczynają się bać i zawiadamiają strażników. (wskaźnik zagrożenia ani drgnie). He he a tak na marginesie, nie wiem czy wiecie ale np koleś który nosi skrzynki z samolotu w misji gdzie jest zajeb*a śnieżyca, po zabraniu mu ubrania nadal nagi ciężko pracuje. :)
Kontrakty to remake, powtórkowe misje moim zdaniem o wiele lepiej były dopracowane w części pierwszej, siedziba lee honga w kontraktach jest strasznie biedna, pusta. Gdzie możliwość tak jak to było w jedynce wyboru broni przed misją ? ? ? Gdzie się podziała dobra fabuła jak w silent assassin, gdzie podobna muzyka jak w finałowym starciu w kościele właśnie części drugiej.






ocenił(a) grę na 8
natan_

No bo to rusek i zapewne dobry komunista a im syberyjskie mrozy nie straszne:D.

ocenił(a) grę na 9
natan_

,,Tak samo jakim cudem osoby postronne typu lokaj albo stajenny mimo tego, że hitman zachowuje się względnie normalnie i trzyma dystans, nagle zaczynają się bać i zawiadamiają strażników. (wskaźnik zagrożenia ani drgnie). "
Te konie miały szczęście. Jeszcze jedna powtórka a otrułbym wszystkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones