PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608104}
5,7 1 476
ocen
5,7 10 1 1476
Homefront
powrót do forum gry Homefront

Slaba

ocenił(a) grę na 5

Gra jest strasznie slaba. Polowa jest sciagnieta z Modern Warfare 2, np. spowolnienia,
UAV, bronie, celowanie... Skrypty sa bardzo widoczne - musisz sie czesto wracac do
kompana aby poszedl do przodu, niejednokrotnie kompan mi sie zacial o sciane, wrogowie
nie chowaja sie przed granatami, biegna na oslep... Po koncowce odetchnalem, ze to juz
koniec.

ocenił(a) grę na 3
Pilociek

Zgadzam się, pełno błędów, jak udało mi się uporać z jednym bugiem w misji pierwszej to pojawił się następny parę misji dalej,strasznie to irytujące, chyba trzeba czekać jak jakiś pacz wyjdzie i to naprawi,bo normalnie zaciąłem się w jednym momencie i nie mogę nic zrobić co za porażka niestety:(

ocenił(a) grę na 7
johny18blaze

Widocznie umiejętności za małe-nie zganiaj na bugi w grze,jedyna misja która jest ciężka do zrobienia na partyzancie to przebiegnięcie od kościoła do helikoptera,ponieważ przeciwnicy cały czas się respawnują.

johny18blaze

pewnie ten zayebany autobus;D

Pilociek

Najgorszy FPS w jakiego grałem, gra nie warta tych pieniędzy, które trzeba za nią dać.

ocenił(a) grę na 7
Cyszard

Co to w ogóle za nagonka na ten Homefront,jak skończyłem ją na partyzancie i bardzo dobrze się bawiłem.Przesadzacie-Pokolenie COD.

ocenił(a) grę na 7
Cyszard

Za te marne 50 zł na allegro uważam że było warto zagrać i przejść tę grę.

dochulla

Jak w to grałem to było nie takie marne 170zł, więc się nie opłacało.

ocenił(a) grę na 7
Cyszard

Dlatego lepiej kupować gry grubo po premierach,za tyle to faktycznie by się nie opłacało.

ocenił(a) grę na 6
dochulla

Zgadzam się . Robię dokładnie tak samo, czekam aż gra stanieje . Nie muszę od razu kupować jak tylko się pojawi w sklepie. Co do samej gry to faktycznie nie jest jakaś powalająca , na dodatek krótka , grafika aż tak bardzo mnie nie interesuje w grach , stawiam bardziej na grywalność no ale tutaj jej brakuję

ocenił(a) grę na 7
szymek2222

Bywała czasami irytująca,nie powiem,mimo wszystko i tak ją lubię-na pochybel :)

ocenił(a) grę na 6
dochulla

Ważne to mieć własny gust i nie przejmować opinią innych ;)

ocenił(a) grę na 7
Pilociek

Nie licz na kompanów-licz na siebie!

ocenił(a) grę na 8
Pilociek

Problem tkwi w tym, że niemal wszystkie FPS-y mają krótką fabułę: Battlefield 3 - 4 godziny, Crysis 2 - 6... a tego typu gry są głównie robione pod multiplayer i kiedy wychodzi nowy FPS gdzi ukończenie fabuły za pewne zajmie jednen dzień ma większy nacisk na multiplayer. Jeśli chodzi o fabułę to moim zdaniem Homefront był świetny, wreszcie byłą jakaś realna przyszłość.

użytkownik usunięty
nakati_snake

Jeszcze nie grałem ale już niedługo. Po opiniach widzę że nie jest powalająca, jednak myślę że dla samej fabuły warto pograć.

ocenił(a) grę na 8
Pilociek

Ogólnie gra nie jest najgorsza. Gra się całkiem przyjemnie chociaż gra jest po prostu przeciętna i bardzo krótka. Nie pamiętam żebym ostatnio grał w tak krótką grę. Jest krótsza nawet od Call of Duty. Z rozpędu dałem 7/10, ale można by odjąć jeszcze jeden punkt za długość ocena 6/10 na film web w pełni zasłużona.

ocenił(a) grę na 5
Pilociek

Widać, jaki z ciebie koneser gier komputerowych. Dla twojej wiadomości, Homefront nie ściągnął wcale od MW2, bo w prawie każdej grze tego typu jest UAV, takie samo celowanie itp. :)

ocenił(a) grę na 7
Pilociek

A MODERN WARFARE Ściągnął spowolnienia z Szeregowca Ryana i Matrixa.Poza tym jak w grze która dzieje się w przyszłości do tego w grze wojennej ma nie być UAV?????To co mają być dwupłatowce?Skrypty wkurzają, gra ma trochę błędów ale moim zdaniem warto, skończyłem ją właśnie na poziomie partyzant i bywało ciężko ale w sumie i tak całość zajęła mi 5 godzin a to stanowczo za mało, biorąc pod uwagę że ginąłem na niektórych sytuacjach po kilkanaście razy, co ciekawe najtrudniejszą przeprawę do śmigłowca przeszedłem chyba za 6 podejściem.Moim zdaniem jak za kasę którą obecnie kosztuje warto ją kupić jak się lubi shootery, fabuła mogła by być nieco bardziej wciągająca, gra dłuższa ale mimo to gra warta jest tych 20 pln które za nią zapłaciłem obecnie.
Co warto dodać odgłosy broni moim zdaniem są znacznie lepsze niż w MW.Ogólnie gra ode mnie dostaje mocną 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones