PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686567}
7,9 1 479
ocen
7,9 10 1 1479
Hotline Miami 2: Wrong Number
powrót do forum gry Hotline Miami 2: Wrong Number

Chciałoby się napisać sequel idealny i jest z tym jeden cały problem, rozgrywka niemal się nie zmieniła, czy to źle? No jak dla Mnie nie, zważywszy na wszystko inne, bo w porównaniu do jedynki największa zmiana to fabuła. Po pierwsze gra jest dłuższa i to o wiele, mamy tu kilka historii różnych postaci i mimo że One są dość proste to sposób w jaki ze Sobą się łączą jest świetny, a do tego każda ma inny klimat i wiele nawiązań do popkultury jak historia z Wietnamu nawiązująca do czasu apokalipsy. Dzięki temu że mamy różne postacie i różne miejsca rozgrywka jest bardziej różnorodna i tak jak na początku dodałem mechanika się nie zmienia to dzięki ciekawemu skakaniu w linii czasowej i między historiami sama rozgrywka jest ekscytująca i nie nuży, bo a to raz trafimy do Wietnamu, a to raz zagramy detektywem, a to fanami i za każdym razem jest trochę inaczej. Sam klimat jest świetny, czuć lata osiemdziesiąte,ciekawą odskocznią są misje w Wietnamie, a muzyka ostro ryje banie i po prostu świetnie tu pasuje. Dużo dyskusji wywołuje poziom trudności i tak jest trudniej, ale jest mega satysfakcjonująco i sam nie uważam się za osobę mega zręczną, a udało mi się przejść nie powtarzając poziomów po milion razy, także da się, ale to też pokazuje że nie jest to gra dla każdego. I tak ma drobne błędy, ale nie zdarzają One się tak często żeby jakoś przeszkadzały w rozgrywce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones