PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612441}
7,8 262
oceny
7,8 10 1 262

Hype: The Time Quest
powrót do forum gry Hype: The Time Quest

Świetna

ocenił(a) grę na 8

Pamiętam, że jako dzieciak kochałem tę grę. Pewnie jakbym teraz zagrał, bardzo bym się rozczarował (jak to bywa - zapamiętuje się rzeczy znacznie lepiej za młodu). Czas gry dziejący się w 4 epokach, zmieniające się i przemijające widoki, czarodziej-przewodnik oraz - jak zapamiętałem - świetna wówczas fabuła... Gra, która wyprzedziła swoją epokę. Żeby nie psuć sobie wspomnień - nie zagram w nią ponownie, za pewne grafika oraz ilość "bugów" by mnie odrzuciła... ale jeśli kiedykolwiek wyjdzie remake w HD, jak najbardziej.

ocenił(a) grę na 10
DiegoTan

grając w Hype czas leciał szybciej ;d

ocenił(a) grę na 9
DiegoTan

Ja pozwoliłem sobie przypomnieć ten tytuł, jakiś rok temu, i powiem CI szczerze, że nie da Ci się zawieść. Piękna historyjka, cudowna gra - jedyna w swoim rodzaju.

ocenił(a) grę na 9
Voytash89

Mam do niej piękny sentyment. Ładna historyjka o walce dobra ze złem. Szczerze to jedna z tych gier, w którą grałem z zaciekawieniem od początku do końca.

ocenił(a) grę na 8
DiegoTan

hohoho. :D Ta gra mi się wieszała, bo wtedy nie wiedziałem, że jest coś takiego jak sterownik do karty graficznej. Savage 3D. Ta firma już dawno nie robi kart i nie istnieje. :D Ale gre resetowałem po każdym zawieszeniu i grałem dalej. Do 10 resetów na godzinę, a może i więcej. ^^

użytkownik usunięty
PrzemyslawII

Wie ktoś może co się stanie jeśli na arenie nie weźmiemy tej lepszej zbroi? jakiś ciekawy plot twist?

ocenił(a) grę na 9

Hou, hou. Nigdy mi to nawet przez głowę nie przeszło.

użytkownik usunięty
neo256

Sprawdziłbym ale nie mam już tej gry.

ocenił(a) grę na 8
DiegoTan

Ostatnio wróciłem do tej gry i muszę powiedzieć, że teraz doceniam ją nawet bardziej niż za młodu. Poza nieco przestarzałą już grafiką, sam gameplay jest niesamowicie rozbudowany, ma zapadające w pamięć postaci, soundtrack jest miejscami fenomenalny a fabuła jest interesująca. Jeśli czujesz chęć, by wrócić do tej gry to zrób to bo zapewniam, że ta gra starzeje się jak dobre wino;)

ocenił(a) grę na 9
GandalfCzarny666

Ja bardzo bym chciala wrocic do tej gry. Niestety jednak nie działa mi. Posiadam oryginalna plytke ale po odpaleniu gry pojawiaja sie czarne piksele ;/

użytkownik usunięty
Andzius

http://hypeforever.webs.com/apps/forums/topics/show/8811007

Znalazłem coś takiego!

użytkownik usunięty
GandalfCzarny666

Jakim cudem ją odpaliłeś bo jak koleżanka wyżej też bym chętnie zagrał. Gra młodości... Miałem oryginał z KS Gry ale komuś dałem :/ I w ogóle nie działa mi na Win 7

Ok znalazłem coś - http://hypeforever.webs.com/apps/forums/topics/show/8811007

ocenił(a) grę na 8

Odpaliłem ją, bo mam dwa systemy na jednym kompie. Win 7 i XP

ocenił(a) grę na 7
DiegoTan

Jako dzieciak też byłem zachwycony. Dostawałeś ludzika wyglądającego jakby wyszedł ze skrzynki pełnej LEGO, wyposażonego w zbroję i miecz, mogłeś walczyć na Arenie i w dodatku latać na smoku :) Miałem prawie 10 lat, jak w to grałem, coś zajebistego w tamtym czasie.

DiegoTan

Trudno uwierzyć, ale mimo upływu wielu lat od premiery, Hype godnie się postarzał. Dzięki specyficznej oprawie graficznej do dzisiaj wygląda przyjemnie, a sterowanie jest zaskakująco przyjemne. Szkoda tylko, że jest problem z brakiem możliwości zapisu stanu gry.

DiegoTan

Grafika i sterowanie niestety mocno już tracą myszką, ale przyjemność płynąca z zabawy wciąż bije na głowę wiele współczesnych tytułów. Spędziłem z Hype jakieś 15-16 godzin i do samego końca czerpałem wielki fun. Ciekawa fabuła i bohaterowie, dubbing, sympatyczna muzyka i naprawdę duuużo ciekawych misji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones