PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618893}

Ico

8,3 716
ocen
8,3 10 1 716
Ico
powrót do forum gry Ico

Z tego co wiem ciekawa,ale czy jest trudna i wymagająca ? Czy w grze są jakieś zagadki i czy gra jest długa ?

ocenił(a) grę na 10
JonVon

Gra jedyna w swoim rodzaju, wysublimowana wizualnie i wywołująca emocje.
Czy wymagająca? Nie jest prosta za pierwszym razem, ale trudna też niezbyt. Zagadek jest sporo, ale dojść do ich rozwiązania można na tzw. chłopski rozum w miarę szybko. Niektóre wymagają przemyślenia i znajomości mechaniki gry. Inne skilla manualnego. Za pierwszym podejściem pewnie zajmie Ci 8-10h. A warto przejść więcej niż raz, chociażby dla tłumaczonych na angielski, dialogów Yordy.
Jak już wiesz co i jak, grę da się przejść w 1,5-2h.
Dla mnie zajmuje miejsce na podium wśród najlepszych gier wideo pierwszej dekady 21 wieku.

ocenił(a) grę na 8
JonVon

Chyba popełniłem błąd, przechodząc gry Pana Uedy w odwrotnej kolejności. Może dlatego ICO podobało mi się najmniej, ale to i tak bardzo dobra produkcja. Jedynym minusem jest trochę monotonna walka, na szczęście nie ma jej w grze za dużo. Ogólnie gra to, podobnie jak TLG misja eskorty. Ciekawy motyw z prowadzeniem za rękę, intrygująca fabuła, zakończenie do zinterpretowania. Super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones