PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609933}
7,8 3 872
oceny
7,8 10 1 3872
Jazz Jackrabbit 2
powrót do forum gry Jazz Jackrabbit 2

Znalazłem ostatnio na działce w płytach. ;)
Dobry był motyw z tą gąsiennicą palącą faję, co po wleceniu w chmurę odwracały się klawisze itd.
Muzyka też była zajebista.

ocenił(a) grę na 9
7acek

Muzyka mega, do teraz mam soundtrack w głowie :) Pamiętam jak bardzo nienawidziłam tych białych szczurów z czerwonymi ślepiami i latających z helikopterkiem małp :D

NaomiClark_

To nie były małpy, tylko żółwie bez skorup ;)

NaomiClark_

...po przejrzeniu wiki stwierdzam, że chyba żadne z nas nie miało racji i to były jaszczurki ^^;

ocenił(a) grę na 9
Gladka

hahaha no to zabawnie :D

NaomiClark_

No jasne XD

...z gęby wyglądały jak te żółwie (tylko były żółte), więc dla mnie były to po prostu żółwie bezskorupne XD

Za to moja mama też myślała, że to małpy :)))

7acek

Tak, kultowa gra. Kiedyś grałem w to niemalże nałogowo.
Tylko w tym poziomie "trawiastym" nigdy nie wiedziałem, jak wejść do jednego miejsca, żeby pozbierać tam punkty i drogie kamienie. Wydaje się, że wejście tam było niemożliwe.

7acek

Króliczka Lori Jackrabbit była przystojna. Jako grywalna postać bardzo podobna do Króliczki Loli z Kosmicznego Meczu.

luke11685_gamerz31w

Pamiętam jak to wywalało mi pewne błędy w grze. Chyba dlatego,że pewne błędy były wycięte. To znaczy pewne poziomy w grze.

7acek

Ja miałem płytę była na nim Króliczka Lori Jackrabbit zrobiona przez Dean’a”Noogy’iego”Dodrill’a,ale dawno temu ją zgubiłem. Wyglądem przypomina Króliczkę Lolę z Kosmicznego Meczu od Warner Bros. tylko,że to Epic Games jest właścicielem.

7acek

Spolszczona wersja oficjalnie w przeszłości Księżniczka na planecie Carrotus nazywała się po prostu Ewa Długoucha.

7acek

Ciekawe do czego był kod gry po ukończeniu rozdziału The Secret Files?

7acek

Pamiętam jak miewałem problemy z poziomem Jazz Belmont nie mogłem chyba przeskakiwać z platformy na platformę. W Frolick Lane wiał za duży wiatr. Królik Jazz Jackrabbit biegał jak szalony niczym jeż Sonik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones