PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611534}
7,0 3 263
oceny
7,0 10 1 3263
Just Cause 2
powrót do forum gry Just Cause 2

Gra nawet miła i przyjemna dla oka, troszkę mieszanka wszystkich "chodzonek" na szerokich lokacjach, troszkę GTA z domieszką Assasin's Creed i Batmana czyli czego nie przebiegniemy to przejedziemy a czego nie możemy przejechać to nad tym polecimy.
Wczoraj włączyłem to po raz pierwszy i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to swoboda chodzenia i możliwość penetrowania okolicy, po chwili grania zobaczyłem że można kraść pojazdy (GTA), a także latac po budynkach z haku przyczepionego na ręce (Batman) ale minus że nie można wchodzić do budynków.
Ogólnie krótko podsumowując można pograć :-)

ocenił(a) grę na 3
zyziaczek

Ci co lubią Batmana czy Assassin's Creed nie znajdą w tej grze nic ciekawego. Gra nie ma praktycznie z nimi nic wspólnego.
Jest to gatunek gry bazujący na pomyśle RockStar Games- duży, otwarty świat z możliwością podróżowania różnymi pojazdami. Na tym podobieństwa do GTA się jednak kończą, gdyż wykonanie tej gry jest po prostu fatalne. Jeden z gorszych tytułów na PS3 w jakie dane mi było zagrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones