PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611108}
6,9 2 064
oceny
6,9 10 1 2064
Kane & Lynch: Dead Men
powrót do forum gry Kane & Lynch: Dead Men

Pomysł bardzo dobry, w szczególności postać psychopaty Lyncha. Gorzej jednak z samym wykonaniem, tu już nie jest tak kolorowo. Grę przechodziłem żeby poznać historię dwóch tytułowych jegomościów, bo z samego grania nie czerpałem już tyle radości. Najgorzej wypada w "Kane & Lynch: Dead Man" strzelanie, co przy grze nastawionej właśnie na "pakowanie" jak największej ilości śrutu w przeciwników jest niewybaczalne. Sztuczna inteligencja również pozostawia wiele do życzenia. Przy zalewie ogromnej ilości lepszych strzelanek nie warto wracać do tego tytułu.

ocenił(a) grę na 10
Revolver_Ocelot

Co ty koles pierniczysz, genialna akcja, fabula, dialogi, klimat, gra ani razu nie nudzi, jest wrecz genialna, a klimat budowany w grze wybitny. Chyba masz cos z okiem, samo gramie przynosi wlasnie mase radosci.

"Najgorzej wypada w "Kane & Lynch: Dead Man" strzelanie, co przy grze nastawionej właśnie na "pakowanie" jak największej ilości śrutu w przeciwników jest niewybaczalne. "
hahhaha no stary, strzelanie i caly proces z tym zwizany to jedna z wielu zalet tej gry.

black_bastard

''strzelanie i caly proces z tym zwizany to jedna z wielu zalet tej gry".
Koleś ty nawet nie wiesz o czym piszesz, bo to właśnie jest kulą u nogi tej gry. Zagraj sobie w dobrą grę z tego gatunku dla porównania.

ocenił(a) grę na 10
Revolver_Ocelot

No wlasnie wiem o czym pisze, a ty shit wiesz. Kane i Lynch jest kultowa grą, wlasnie powstaje film na jej bazie, a sama gra jest genialna. Sam sobie zagraj w dobra gre, bo widocznie nie masz pojecia o takowych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones