PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611108}
6,9 2 064
oceny
6,9 10 1 2064
Kane & Lynch: Dead Men
powrót do forum gry Kane & Lynch: Dead Men

warto kupic?

ocenił(a) grę na 6

dobra ta gierka? do czego mozna ja przyrownac? na czym polega gra? i jak w temacie czy warto zakupic?

ocenił(a) grę na 8
kebi17

Kontrowersyjny tytuł, część osób wiesza na nim psy, ale większości się spodobał. Brutalna i efektowna (dziś może już nie tak bardzo...) strzelanka TPP, opowiadająca losy dwóch (anty)bohaterów. Dobra fabuła, ciekawe poziomy (bardzo zróżnicowane mapy), trochę gorzej z kwestiami technicznymi. Dla mnie bomba. Podobne nieco do (tych samych twórców) starego Freedom Fighters. Kupić warto, tym bardziej, że pewnie teraz kosztuje grosze w jakimś markecie.

ocenił(a) grę na 6
warfarian

dzieki. wlasnie przeszedlem. to co mi sie podobalo to fabula, klimat, bohaterowie. przyrownalbym ta gre do Tom Clancy's Rainbow Six Vegas tylko zamiast policja chodzi sie grupa bandziorow. wkurzalo mnie:
brak zapisu w dowolnym momencie
mala inteligencja wroga
i niedopracowane wydawanie rozkazow swojej grupie (czyli m.in. przeszkadzali zamiast pomagac)

daje 6/10 bo byly fajne motywy i milo sie gralo ;)

ocenił(a) grę na 2
kebi17

Nie polecam gry 2/10

ocenił(a) grę na 3
EasterN

nie warto

warfarian

A wyszła wersja PL na ps3, wiesz może ??

ocenił(a) grę na 8
RogusiSet

Nie mam pojęcia, niestety. Grałem na PC.

ocenił(a) grę na 3
kebi17

krótko w tę grę ogólnie nie warto grać - mówię szczerze bo jest setki lepszych gier. ona jest po prostu słaba.

ocenił(a) grę na 7
booba1983

XDDDD zaje bista argumentacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones