PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002624}
9,3 961
ocen
9,3 10 1 961
Kroniki Myrtany: Archolos
powrót do forum gry Kroniki Myrtany: Archolos

Zabugowane gówno...

ocenił(a) grę na 1

Tyle ile ta gra ma bugów to jest tragedia. Cyperpunk77 ma mniej bugów niż Kroniki. Uninstall, Wole pograć kolejny raz w podstawke niż w ten shit się meczyć. Dziękuje, do widzenia.

thccc

sraken pierdaken

thccc

Bugów? Wypierdalaj gimbusie z tym z dupy wyssanym żalem.

ocenił(a) grę na 1
Smaggg

Nie jest z niczego wyssany, pójdziesz do miasta nie tak jak przewidzieli to twórcy(wystarczy wjechac w beczce i nie zagadac od razu do Salazara tylko po jakims czasie) to brama ci się nie otworzy do końca gry. Wpłyniesz do Przystani łotrów przed 3 aktem to już 3 akt ci się nie rozpocznie nigdy.
Poza tym, pobijesz jakiegos rzemieslnika w ich dzielnicy, to nic, wstanie otrzepie się z kurzu i gada z tobą jak gdyby nigdy nic. Sprzedawcy w mieście nie mają swojego łóżka, stoją przy straganach całą noc. Gość daje ci zadanie i ma inny głos niż gdy zagadasz do niego w innej sprawie. Zabijam małego szczura przy npc a ten rzuca się na mnie z tekstem (przestan szlachtować nasze owce). Dużo zgłoszeń było, że komuś usunęło wszystkie save. Moby blokują sie w kamieniach, ich ciała blokują się w ziemi, że nie można podnieść z nich rzeczy, Marvin zresztą też blokuje się w kamieniach za często. Puścisz przywołanego wilka na jaszczura to na 100% się zablokują i będą stać stykając się łbami.
Gdybym więcej pograł to bym wyłapał więcej bugów, jak dla mnie to jest wersja beta.

ocenił(a) grę na 10
thccc

Ja grałem w wersję 1.2.2 i jakoś nie uświadczyłem tylu uciążliwych błędów co np. w takiej Odysei. Oczywiście występują błędy starego typu czyli włażenie w tekstury (tego się mody chyba nigdy nie pozbędą) i parę innych pomniejszych, ale mi one tak nie zepsuły odbioru gry. No ale ja jestem weteranem ogrywania modów do G1 i G2 i już się przyzwyczaiłem do różnych błędów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones