PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733755}
7,4 939
ocen
7,4 10 1 939
LEGO Jurassic World
powrót do forum gry LEGO Jurassic World

Czekam!

ocenił(a) grę na 7

Od wielce dawna nie czekałem tak na nową grę Lego. Od kiedy wyszło Lego LOTR, kolejne tytuły były dla mnie obojętne. Oby było w tym trochę innowacji i sandboxa. :D

Arolowy

Nawet lego batman 3?!

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Bugi mnie odrzuciły.

Arolowy

Dziwne... Gdy grałem na x-boxie 360 były tylko góra 4 bugi. Jednak jak grałem w Harry Potter 1-4 albo marvel sh... Wtedy bugów było dużo. Z tym że w Harrego grałem na pc a w marvel na ps4.

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Cóż. Miałem buga który każe mi grać z powrotem od nowa, a misji już trochę było... :(

Arolowy

A ile procent dokładnie?

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Nie pamiętam. Ale miałem już Elastomana czy jakoś tak. Tak czy inaczej nie chce mi się przechodzić ponownie! Chyba że pomożesz! xD

Arolowy

Ja przeszedłem te grę na 100% z synem. Graliśmy przez ponad 2 miesiące.

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Gratuluję. 100% i syna.

Arolowy

Dzięki. Ciężko było

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

Nie wiem jak mam to rozumieć ale spróbuje jeszcze raz Batmana. Pozdrawiam.

Arolowy

Chodzi mi o to że czasami było nudno albo trudno

ocenił(a) grę na 7
LordVader345

W porządku. Najtrudniejsze LEGO jakie mnie spotkało to było Indiana Jones The Original Adventures, zarazem moje ulubione.

Arolowy

Pamiętam jak z kolegą przeszedłem kampanię fabularną, która się nam zbytnio nie podobała, bo były bugi i ciągle przeszkadzał mi brak splitscreenu. Potem byliśmy tak źli, że nie chcieliśmy robić jej na 100%.

Rafalino_1000

Bugi to były w jurassic world i hobbicie i harrym poterze lata 1-4

Rafalino_1000

Szkoda :( Gra jest całkiem niezła w otwartym świecie...

ocenił(a) grę na 10
Arolowy

Polubiłeś LEGO Władcę Pierścieni, a LEGO Hobbit było dla Ciebie obojętne? A co do innowacji to za dużo tego nie będzie, jak to w grach LEGO (no może tylko to, że będą grywalne dinozaury). O sandboxa nie musisz się martwić, bo jako otwarty świat dostaniemy obie wyspy z filmów.

ocenił(a) grę na 7
Alfred_Pennyworth

Mimo wszystko Alfredzie trylogię Batmana lubię najbardziej. :)

ocenił(a) grę na 10
Arolowy

Batmany są najbardziej różnorodne ze wszystkich gier LEGO. Też je uwielbiam, ale chyba najbardziej lubię dwie gry o Śródziemiu. ;)

ocenił(a) grę na 7
Alfred_Pennyworth

Cóż. Hobbit mnie się nie podoba. Zarówno film jak i gra. Dlatego ze Śródziemia trawię jedynie LOTRa.

Alfred_Pennyworth

Ja nie przepadam za Batman 2 i 3 mimo wszystko, a w 1 nie grałem, ale kiedyś być może zagram. Natomiast, co do Śródziemia to ,,LEGO LOTR" to moja najbardziej ulubiona gra LEGO, a ,,LEGO Hobbit" nie był aż taki fajny. Ale nie był też całkiem zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones