PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609392}

LEGO Piraci z Karaibów

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game
7,8 3 003
oceny
7,8 10 1 3003
LEGO Piraci z Karaibów
powrót do forum gry LEGO Piraci z Karaibów

Co lepsze?
LEGO Harry Potter Lata 5-7 czy Piraci z Karaibów?
Proszę o uzasadnienia.

Dziękuję.

ocenił(a) grę na 1
Mr_W

Grałem w obie, zdecydowanie lepszy jest Harry, ma klimat ! przede wszystkim to co ludzie kochają w klockach najbardziej to różnorodność i niestety... w Piratach niewiele da się znaleźć bo nie ma tam praktycznie 1/2 tego co jest w harrym !

remix212

Czyli jak kupować to inwestować w tylko i wyłącznie w Harr-ego? :D

ocenił(a) grę na 1
Mr_W

tak;)

użytkownik usunięty
remix212

Uważam, że obie gry są porównywalne.

Ja grałem w Harry'ego 1-4 i przy Piratach wysiada, ogólnie mi Harry Potter nie podchodzi, w Piratach przynajmniej wszystkie filmy umieścili w jedną grę co daje nam po 5 rund na kazdą część czyli razem 20 a Harry 1-4 tak się szybko skonczył że nie zdąrzyłem konkretnie pograć.

Mateo_SF

ale tu chodzi o 5-7 a nie 1-4

ocenił(a) grę na 6
Mr_W

potter jak nic

Mr_W

Lego Piraci z Karaibów

ocenił(a) grę na 9
Mr_W

Uwielbiam wszystkie części gier z LEGO, (wiem, że nie o to pytasz) ale zdecydowanie powalił mnie Władca Pierścieni. A co do Harrego i Piratów to w sumie ciężko stwierdzić - są na podobnym poziomie (Piraci może trochę trudniejsi)

ocenił(a) grę na 6
Mr_W

raczej Harry ale Piratów też warto kupić za przystępną sumke :)

ocenił(a) grę na 10
Ghostface_22

zgadzam się piratów przeszłem na 100 % harrego lata 5-7 mam zamiar sobie kupić więdz nie wiem co lepsze

użytkownik usunięty
callofdutyblackops

...i jak kupiłeś?

użytkownik usunięty
Mr_W

piraci lebsz film lebsza gra

Mr_W

Harry lepszy (dwie części),ale zajmuje u mnie 5 miejsce wsród gier lego.

LordVader345

Zmieniam zdanie lepsi Pzk

ocenił(a) grę na 9
Mr_W

Jeśli możesz kupić ,,LEGO Piratów z Karaibów" za bardzo małą sumę to kupuj i nie zastanawiaj się. Ja sam kupiłem ją za jedyne 30zł i nie żałowałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones