PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656253}

LEGO Władca Pierścieni

LEGO The Lord of the Rings
7,9 3 089
ocen
7,9 10 1 3089
LEGO Władca Pierścieni
powrót do forum gry LEGO Władca Pierścieni

Najlepsza gra LEGO

ocenił(a) grę na 10

Według mnie najlepsza gra lego.

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

tak masz racje zaraz po niej jest lego marvel super heroes

ocenił(a) grę na 10
użytkownik usunięty
Sizimtriox

Według mnie nie ,ale każdy ma inny gust :P

ocenił(a) grę na 10

no tak...

ocenił(a) grę na 8
callofdutyblackops

Z WP sie zgodzę, marvel było nudne i powtarzalne, fabuła też zbytnio nie wciągała.

ocenił(a) grę na 10
mich145

Prawda.

ocenił(a) grę na 8
callofdutyblackops

a grałeś w lego hobbit?
ponoć dobre, ale nie wiem czy warte swojej ceny, w końcu nie zawiera zakończenia.

ocenił(a) grę na 10
mich145

grałem w lego hobbit mam 100% nie przebija niczym lego hobbit lego władcy pierścieni ale można zagrać mi się już przejadła tamta gra i teraz gram od nowa w lego lotra jeżeli chcesz to możesz zakupić lego hobbit najgorsze w tamtej grze jest to że pojawia się ciągle crafting jakiegoś tam przedmiotu i zbieranie minerałów do craftingu to jest takie nie potrzebne w tamtej grze tak samo jest w lego przygoda też crafting i zbieranie minerałów do craftingu a ogólnie to gra jest dobra tylko tych minerałów do craftingu wiecznie brakuje.

ocenił(a) grę na 8
callofdutyblackops

właśnie zakupiłem na xboxa, mam nadzieje ,że ten crafting nie jest obowiązkowy bo w WP się tym nie bawiłem, w ogóle nie robiłem przedmiotów.

ocenił(a) grę na 10
mich145

w lego hobbicie crafring jest obowiązkowy wszędzie go znajdziesz na poziomie czy to w otwartym świecie.

Sizimtriox

Na pewno jeśli uznać, że najlepsza jest gra na podstawie najlepszego filmu. Poza nią grałem w lego HP obie części i lego Star Wars (kilkanaście etapów z obu części) oraz etap 1 Piratów z Karaibów. Wszystkie mi się podobały, HP raczej prosty.
Bez wątpienia najtrudniejsza, póki co mam 85%, ale zdobycie Sarumana było mordęgą, a niektóre rzeczy wydają mi się nie do zrobienia (np. zebranie skrzyni gollumem w etapie Góra Przeznaczenia).

ocenił(a) grę na 9
MarcoK

Ja tam mam 100%. Zresztą w innych grach też.

ocenił(a) grę na 9
Sizimtriox

Zdecydowanie najlepsza!!!

Sizimtriox

Czyja wiem. Dla mnie humor miejscami w tej grze był trochę niesmaczny (choć to może zabrzmieć nieco hipokrytycznie, gdyż bardzo lubię czarny humor) i nie na miejscu. Nie mogę zrozumieć dlaczego nie umieścili wszystkich śmiesznych powiedzonek Gimliego. Miast tego mam sporo nieśmiesznych gagów. Fakt, niektóre były całkiem śmieszne, jak ten z Aragornem jak pojawił się z brygadą na Polach Pelenoru z czapeczką kapitana statku (choć brakowało mi tam powiedoznka Gimliego "I niech najlepszy krasnolud wygra" no ale cóż). Ale sporo było kompletnie nieśmiesznych, a nie które były nawet nie na miejscu lub nawet chore (poważnie, ta scena jak umiera Theoden a Merry bawi się jego urwanymi nogami kiedy Eowyna opłakuje jego śmierć... jak to pierwszy raz zobaczyłem w tej grze to zapytałem sam siebie "Co oni sobie myśleli?").

ocenił(a) grę na 3
Krol_Sedesow

Widzę iż tutaj recenzja jest bardzo subiektywna .
Ja zrobiłem recenzję obiektywną okiem wieloletniego gracza w gry spod marki Lego.
Zerknijcie okiem na moją recenzję i zapraszam do komentowania.
Bo to co dzieje się w TEJ grze to zakrawa na bezczelność pod wieloma względami.

Sizimtriox

Też uważam, że to jest najlepsza gra LEGO.
To pierwsza gra LEGO jaką miałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones