PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619740}

Lair

5,4 34
oceny
5,4 10 1 34
Lair
powrót do forum gry Lair

Czytałem opinie i recenzje o tej grze. Wszyscy jednogłośnie za największą wadę wymieniają sterowanie. Owszem, idealne nie jest, ale jak sie zastanowić to w realu latanie na smoku też łatwe by nie było. Ja tam potraktowałem to jako dodatkowe wyzwanie. Wg mnie największym minusem tej gry jest totalna nieporadność wszystkich sojuszników. Ciągle ktoś krzyczy "zrób to!", "zrób tamto!", a sami d*py nie ruszą, tylko grzecznie poczekają aż wróg im łby odrąbie. Praktycznie samemu się tu wygrywa te wszystkie bitwy. Mógłby być jakiś podział w stylu "ja biorę setkę z lewej, a ty setkę z prawej", a nie "ty ich załatw, a ja se polatam". A częściowo dzięki sterowaniu te bitwy naprawdę mogą być wymagające (najgorsze jest eskortowanie transportowców), więc minimalne wsparcie by się przydało.

moooras

Do tego jeszcze kamera nie nadąża za bohaterem i jego smokiem :-P Co przy szybkich powietrznych pojedynkach przyprawia o nerwicę. Lip Sync jest też momentami strasznie do kitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones