PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617532}

Lands of Lore: Chaos na tronie

Lands of Lore: The Throne of Chaos
7,7 50
ocen
7,7 10 1 50
Lands of Lore: Chaos na tronie
powrót do forum gry Lands of Lore: Chaos na tronie

Nie grałem w Lands of Lore zaraz po premierze, nie zagrałem nawet w latach 90. Dopiero 23 lata po premierze zapoznałem się z powyższa produkcją uznawaną za klasykę gatunku RPG. I nie były to przesadzone słowa. Gra wciąga nawet dzisiaj. Standardowa fabuła (ratowanie królestwa), klasyczne poruszanie się co kratkę, mnóstwo walki, eksploracji i satysfakcji. Gra ma swój urok, który sprawia, że przez kilka pierwszych godzin chłoniemy grę. Nie jest ona łatwa - poziom normalny mógłby dzisiaj być nazywany jako trudny, ale w końcu mamy wielu fanów Dark Souls, więc mogą podjąć się wyzwania... A miejscami potrafi być wymagająco - szczególnie w Białej Wieży na trzecim poziomie. Chaos Na Tronie jest erpegiem niemal liniowym, z masa walk i zdecydowanie mniejszą ilością dialogów, z niezłą muzyką i sympatyczną, nawet obecnie, grafiką. Jednak warto zapoznać się z tym kawałkiem historii a dla fanów RPG jest to pozycja obowiązkowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones