PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614488}
7,9 869
ocen
7,9 10 1 869
Legacy of Kain: Defiance
powrót do forum gry Legacy of Kain: Defiance

defiance

ocenił(a) grę na 10

Świetna gra!! Ponoć trwają prace nad kolejną częścią

ocenił(a) grę na 10
mazi2110

tak. jakiś remake Soul Rever a raczej restart..

sebonero

Wow. Cieszy mnie ta informacja. Mam cichą nadzieję na nową wersję historii, w której Raziel będzie miał więcej szczęścia niż w obecnej serii. Swoją drogą do dziś nieco żałuję, że LoK: Defiance nie zaoferował dwóch różnych zakończeń - jednego dla Kaina, drugiego dla Raziela. To byłoby coś genialnego.

ocenił(a) grę na 7
mazi2110

Wielu z aktorów którzy podkładali głosy do poprzednich części już nie żyje więc lepiej żeby juz nie robili kolejnych części.

ocenił(a) grę na 9
Floyt

Ale nowa część LoK'a mogłaby być takim restartem serii jak DmC dla starego Devil May Cry - nowe głosy, odnowione modele postaci (wyobraź sobie Raziela wykonanego w dzisiejszej grafice!). Historii lepiej nie ruszać, bo jest genialna, ale myślę, że remake byłby całkiem dobry.

ocenił(a) grę na 7
pawelecki96

Z całym szacunkiem ale o jakosci tych gier w duzym stopniu decydowal swietny dubbing (aktorstwo) i zmianę głosow na jakiekolwiek inne uważam za poroniony pomysł. Grafika jak dla mnie jest w porządku i do niczego nie potrzebna mi dzisiejsza. To by tylko rozpraszało od historii.

ocenił(a) grę na 8
Floyt

Kolejna częśc była tworzona - Legacy of Kain: The Dark Prophecy ,jednak Crystal Dynamics zostali odesłani do tworzenia Tomb Raider

użytkownik usunięty
cholewap

Nowy DmC chociaz dobry wywolal mieszane uczucia tak samo byloby z nowym SR, aktor podkladajacy glos pod Elder Goda nie zyje a to on komentowal wszystkie sceny z tej serii, pozostaje przy zyciu aktor podkladajacy glos Kaina i Raziela ale tak dluga seria zawsze sie wyczerpuje ten kto przeszedl Defiance ten wie ze tam juz nic nie pozostalo do dokonczenia.

ocenił(a) grę na 8
Floyt

Wiem że temat stary ale...znowu nie tak wielu.Policzyłam że 2 aktorów nie żyje niestety jest to Tony Jay czyli świetny głos Elder God/Zephon i aktor podkładający głos pod Vorador z Legacy of Kain Defiance.

ocenił(a) grę na 8
mazi2110

Mogłaby wyjść nowa część chociaż bez tych niektórych aktorów podkładających głosy już by było inaczej. Poza tym ta część się skończyła tak jakby kończyła całą serię Legacy of Kain. A swoją drogą to już minęło ponad 10 lat wyjścia tej ostatniej części więc to by było duze zaskoczenie gdyby miałaby jeszcze jedna część po tak wielu latach.

Riczard20

Można by wykorzystać ten świat by stworzyć nową opowieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones