PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10018420}
7,9 385
ocen
7,9 10 1 385
Lies of P
powrót do forum gry Lies of P

Po 100tnej próbie wyje**łem grę z dysku. Mój czas jest zbyt cenny abym 2 dni próbował to samo. Jak w dniu świstaka...

ocenił(a) grę na 10
lukejadi

Może dobrze że wyje**łeś grę z dysku po pierwszym bossie, bo dopiero końcowi bossowie stanowią jakieś większe zagrożenie, niż dwie-trzy próby walki.

ocenił(a) grę na 10
niekrytyczny

W gry typu soulslike trzeba nauczyć się grać, ponieważ w innym przypadku padasz na najprostszych bossach.

ocenił(a) grę na 5
niekrytyczny

Strasznie shillujesz tę grę. Nie przeczę, że mogła ci się podobać, ale klimat się nie umywa do gier FromSoft. To tak, jak kiedy zjesz własnoręcznie przygotowanego steka z masłem, rozmarynem i solą morską (FromSoft) a podgrzejesz w mikrofali twór ziemniaczany o smaku mięsa (Lies of P) i nazwiesz to tym samym. Jak ktoś nie ma smaku to może mu się wydawać, że to to samo, ale nie.

ocenił(a) grę na 10
DiegoTan

Zagraj w to jeszcze raz. Nie czulem różnicy jakościowej grając w Lies of P, a ograłem każdą grę od FromSoftware.

niekrytyczny

Ciezko nie czuc roznicy. Poziomy w lies sa plaskie, przeciwnikow malo rodzai, bossowie wydluzeni na sile. W soulsy nawet jak sie nie lubi walczyc, to wciaga przygoda, ktora czeka za kazdym rogiem

ocenił(a) grę na 10
raafu

Jak można nie lubieć walczyć w soulsach xD? Co poszło nie tak..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones