PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788155}
8,0 3 655
ocen
8,0 10 1 3655
Life is Strange: Before the Storm
powrót do forum gry Life is Strange: Before the Storm

Niepotrzebny dodatek

ocenił(a) grę na 5

Jak dla mnie cały urok Rachel tkwił w tym, że nigdy jej nie poznaliśmy. Każdy wyobrażał ją sobie na swój własny sposób, jako swój ideał. Po spotkaniu innych bohaterów i wysłuchaniu ich opinii o Rachel, gracz może stworzyć sobie jej własny, idealny obraz. Ten dodatek trochę to zniszczył, bo zrujnował tajemniczą otoczkę, która tworzyła z Rachel niemal boginię i nie pozostało nic do samodzielnej interpretacji. Mimo wszystko, całkiem przyjemna gra, chociaż klimatem i (szczególnie) fabułą nie dorównuje oryginałowi. Za to soundtrack 10/10

ocenił(a) grę na 9
nevellie

Zdecydowanie się nie zgadzam. Po 1. opinie na temat Rachel byly bardzo różne. Gracz tak naprawdę nie wiedzial czy byla dobra czy zla. Po 2. Nawet bo before the storm tego nie wiemy. Jestem bardzo zadowolona z prequela, osobiscie mialam problem z wyobrazeniem sobie idealnej dla kazdego nastolatki. Do interpretacji zostaje wiele szczegolnie przez wątek Rachel i Franka. Ich związek budzi wątpliwośc co do tego czy Amber na pewno byla szczera co do Chloe. Uwielbiam je razem, ale do konca cos z tylu glowy szeptalo mi, ze to nie moze byc prawda. 3. Znajomosci Rachel to cos z czego mozna wiele wywnioskowac. Niby przyjaznila się z Nathanem, ale ten jednak ją zabil. Niby była blisko Chloe, ale jednoczesnie kręciła z Frankiem. Nie zapominajmy, ze nawet Jefderson nie byl dla niej obcy. Marzy mi się kolejna część/dodatek z perspektywy Rachel. Wtedy kazda z trójki dziewczyn dostałaby cos swojego. Ciekawie byloby grać jako Amber ją samą przed innymi. Widziec jakie maski zaklada, a jednoczesnie słyszeć mysli. Mogliby tez pokazac wątek Franka i tego jakie wątpliwości miała Amber w ukrywaniu swojego związku przed Chloe. Ogolnie rzecz biorąc bylaby to wisienka na torcie bo zamknęła by ostatnie niedokończone wątki.
-V.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones