PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788155}
8,0 3 655
ocen
8,0 10 1 3655
Life is Strange: Before the Storm
powrót do forum gry Life is Strange: Before the Storm

W porządku

ocenił(a) grę na 8

Na pewno to nie jest poziom podstawki, ale ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Początkowo nawet nie chciałem się za to zabierać, bo uznałem, że ten prequel jest zbędny. Uznałem, że Rachel i tak umrze, więc bez różnicy jakby potoczyła się ta historia wcześniej. Myliłem się. Muzyka trzyma poziom, jeszcze lepiej poznałem Chloe i resztę postaci, które już znałem. Oczywiście jest parę błędów w scenariuszu. Np. podczas kolacji rodzice Rachel pytają Chloe czy mają razem zajęcia, podczas gdy byli świadkami jak ją wydalono. Jako zakończenie wybrałem nie mówienie Rachel prawdy. Chciałem, żeby odeszła jako ktoś, kto uważa, że jednak coś się w jej krótkim życiu udało. Miała przecież wspaniałą przyjaciółkę, ojca (jak uważała), mamę (a w zasadzie dwie jak wiadomo). Więc chociaż mogłem jej zapewnić spokojny koniec. To tylko pokazuje, że zawsze trzeba chronić swoich bliskich, bo tak naprawdę nie wiemy kiedy oni odejdą.

Jacob007_filmweb

Imho, nie było nic złego w tym momencie, który wymieniasz. Pokazał tylko, jak bardzo Rose i James są zajęci swoimi sprawami. To pytanie "Jak tam w szkole?", to przecież taki typowy tekst, który się rzuca, kiedy nie wie się, jak zacząć rozmowę z nastolatkiem. Rose nawet przeprasza, że się pomyliła. Plus, wcale nie trzeba nawet im przypomnieć na wstępie o wydarzeniach z poranka.
To zakończenie, o którym piszesz w ogóle wydało mi się najciekawsze i najlepsze, ale nie w stylu Chloe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones