PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720567}
8,6 18 054
oceny
8,6 10 1 18054
Life is Strange
powrót do forum gry Life is Strange

Tak się zastanawiam nad Epizodem 3... ma on nazwę "Chaos Theory" nieprawdaż? Czyli: Teoria Chaosu... a jak ona brzmi? Nawet byle ruch skrzydeł motyla może spowodować trzęsienie ziemi... Ciekawe... bo zwróćmy uwagę na to: Max odkryła że ma moc cofania czasu tuż po tym jak zrobiła zdjęcie motylowi (a dokładniej po tym jak Chloe została postrzelona przez Nathana ale mniejsza o to). Gdy Chloe z Max wróciły pod szkołę Chloe stwierdziła że wizja apokalipsy Max może mieć związek z jej mocą cofania czasu. Apokalipsy będącej tornadem...
Więc podsumujmy: Epizod 3 nazywa się Teoria Chaosu i możemy się w nim spodziewać czegoś związanego z momentem odkrycia przez Max mocy cofania czasu wtedy gdy zrobiła zdjęcie motylowi, mogącej mieć związek z Apokalipsą. Wszystko się łączy... a wy co o tym myślicie?

Pargus2000

Łączy, łączy, nieźle wydedukowane :)

ocenił(a) grę na 8
Pargus2000

Nie mogę przestać o tym myśleć, bo to takie ciekawe, tym bardziej, że jest dużo możliwości i bardzo duża część trzyma się kupy :<

Polecam tą teorię https://www.youtube.com/watch?v=EqL2CemgWow

I przyznaję, że jestem jedną z osób, która uważa, że śmierć Chloe "zbawi" Arcadię Bay d; A to by było okropne, zabić Chloe D;

ocenił(a) grę na 10
portugas123

Uwielbiam ta YouTuberke i w 100% popieram jej Teorie oraz inne ! :)

ocenił(a) grę na 10
Pargus2000

Trafiłeś/aś idealnie, jeśli chodzi o Efekt Motyla ;)

RobertSolski

Uratowanie ojca chloe spowodowało tyle zmian... wypadek Chloe, Vortex club lubo max, Warren olal max... jeżu boski.

Pargus2000

Nie mogę uwierzyć w zakończenie tego epizodu.. Szok, szok, szok. Na tej imprezie Max jakby wcieli się w Kate/Rachel i dowie się, co lączy te wszystkie wydarzenia. Potem wróci do zdjęcia rodziców Chloe w dniu, w którym William mial zginąć i dopuści do tego wypadku. Potem wszystko powie Chloe i być może odnajdą Rachel. No cóż, na razie są to domniemania.

ocenił(a) grę na 10
TheribiaDrux

moim zdaniem to będzie/była raczej jakaś dodatkowa wizja - koniec 3ciego epizodu praktycznie kasuje wszystkie dotychczasowe wybory - nie będą one miały jakiegokolwiek znaczenia co właśnie powinno tłumaczyć, że to zakończenie jest raczej wizją czy coś w tym rodzaju

wicked2

Raczej to nie jest wizja, a alternatywna rzeczywistość, która Max szybko zmieni, choćby to jak zareagowała na widok Chloe na wózku sprawi, że dziewczyna powrócić do normalności, no ale co z Chloe? Może nas o to obwiniać, że pozwoliliśmy jej ojcu umrzeć...
Kiedy w lutym wyciekł 2 epizod w wersji beta, na pewnych stronach pojawiły się pliki sugerujące miejsca jakie odwiedzimy w kolejnych epizodach (według mnie nie są to jakieś ogromne spojlery, ale to już osobna kwestia)
Napiszę tylko, że według tych plików MOGĄ BYĆ MALUTKIE SPOJLERY NA DOLE!!! OSTRZEGAM :)


Episode4Sub2="Alternative Chloe's House - Downstairs"
Episode4Sub3="Alternative Chloe's House - Upstairs"
Episode4Sub4="Chloe's House - Focus
Episode4Sub5="Chloe's House - Upstairs"
Episode4Sub6="Chloe's House - Downstairs"
Sub 4 znaczy kolejność lokacji tak jak według menu, czyli Max już w początkowych minutach zmieni bieg wydarzeń po raz kolejny. Czyli pewnie? wróci do startej rzeczywistości i pozwoli ojcu Chloe umrzeć :/

Wspomnę tylko że impreza ma być końcowym etapem co wcale mnie nie dziwi :)

Mam nadzieję że nie macie mi za złe, że pisze takie rzeczy, ale te pliki zgadzały się w 90% z tym co było w 3 epizodzie więc pewnie podobnie będzie w 4 epizodzie.

Wspomnę tylko że ponoć w 5 epizodzie Max ma użyć Focusu aż 5 razy!!!!!! Oj szykuję nam się chyba naprawdę zakręcony finał :D

ocenił(a) grę na 10
aneciora11

możesz podać źródło? chętnie poczytam o tym przecieku ;)

wicked2

Podaję :)
http://pastebin.com/1seGnNfU

aneciora11

Niestety, nie mogę opublikować zewnętrznego linku z youtube, więc podam wam tytul filmiku z teorią, która wydaje mi się niezwykle ciekawa: Fan Theory: 1000 Years [Life is Strange EPISODE 3 SPOILERS] oraz Analysis: ARE YOU SERIOUS RIGHT NOW I CAN'T EVEN

TheribiaDrux

Mnie bardzo zaciekawił ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=EqL2CemgWow.

tanbuelo

To przecież oczywiste, że chodzi o efekt motyla. Wszystko zaczęlo się od zrobienia fotografii motylowi, plus "dostanie" się do sytuacji ze zdjęcia.. :) Mam nadzieję, że w epizodzie czwartym Max jakoś uratuje Chloe przed wózkiem, to jest dla mnie najważniejsze, strasznie polubilam tą postać.

ocenił(a) grę na 10
TheribiaDrux

W sumie co z nią bo chyba max się przeniosła i nie wiadomo co z tym wtokiem. Jestem tylko pewien ze wypadek miała miejsce maksymalnie w 2011.(16 lat w amerycze by prowadzić a dostała przecież na zdjęciu kluczyki.)

ocenił(a) grę na 9
aneciora11

To możliwe z tym fokusem bo po 1 użyje zdjęcia z imprezy Warrena i uratuje/powstrzyma Chloe,potem może weźmie zdjęcie Rachel z Frankiem i ją uratuje

ocenił(a) grę na 10
Pargus2000

Kiedy Max rozmawia z Chloe w nocy przed Blackwell i mówi "Rachel i Kate łączy środowisko tych samych osób"
Mam wrażenie że tak jak Max umie sterować czasem, tak jest ktoś inny, kto potrafi kontrolować pogodę (tak jak Storm z X Menów)

ocenił(a) grę na 10
Aiden19

Wnioskujesz ze Kate miała potencjał do jakieś mocy?

ocenił(a) grę na 10
kirmarks

W sumie miałoby to sens. Kate była na skraju wytrzymania, praktycznie całe Arcadia Bay widziało ten filmik z imprezy i komu mogłoby bardziej zależeć na zniszczeniu miasta niż właśnie jej? To trzyma się kupy, ale jednak i tak bardziej prawdopodobna wydaje mi się teoria Pargus2000.

ocenił(a) grę na 10
agatarzeszutek79

Mi sie zdaje że Max, Rachel i Kate są obdarowane jakąś mocą. Przy czym ta Kate nie wie, że posiada jakąś

ocenił(a) grę na 10
Aiden19

Poczekamy, zobaczymy ;)

ocenił(a) grę na 10
agatarzeszutek79

Mi sie wydaje że musi zostać ranne albo umrzeć 5 osu tyle ile dni do tornada max tęrz wraca do arcadia bay po 5 latach tymi osobami moim zdaniem będą jefferson za co robił dziewczyną frank sprzedaje narkotyki viktoria filmik kate i szantarz jeffersona chloe szantarz nathana i dyrektor dał sie przekupić prescotą nic nigdy nie robił.
Jeszcze jest ochroniarz ale on chyba nic złego nie zrobił oprucz zainstalowania kamer oskarzał kate ale prawie wszyscy sie z niej smiali i oskarzali a wiec prawie każdy musiałby zginąć to by znaczyło że kate tworzy tornado i jeszcze jest nathan który brał narkotyki od franka czyli frank jest zródłem tego co zrobił nathan

ocenił(a) grę na 10
mtiktak

Pamietam terz że chloe na basenie mówi że max jest force of nature

ocenił(a) grę na 10
mtiktak

Max robiła sobie zdieńcia w każdym dniu wiec morze bedzie je mogła zmieniać najbardziej mnie ciekawi to zdiecie które max rozdarła w łazience wydaje misie że jest bardzo warze skąd max go ma przy sobie morze max podrużowala jurz w czasie ale o tym w jakiś sposub zapomniała

mtiktak

Stary, przez Twoją naganną ortografię, aż nie jestem w stanie skojarzyć o czym piszesz, weź zainstaluj sobie może jakąś wtyczkę do poprawiania błędów, czy coś bo tak rażą w oczy.

terz - Też
dziewczyną - dziewczynom / mówimy o liczbie mnogiej, to pierwsze jest poprawne gdy mówisz o liczbie pojedyńczej Np. w zdaniu "Chciałbym być dziewczyną".
Szantarz - Szantaż
Prescotą - Prescottom [tak samo, liczba mnoga]
oprucz - oprócz
zdieńcia - serio ? Zdjęcia
Morze - jest głębokie i szerokie, pisze się może
Wydaje misie - Wydaje mi się. [No chyba, że hodujesz Niedźwiedzie i wydajesz je do zoo...]
warze - tu w ogóle popłynął, ważne.
podrużowała - podróżowała
jurz - już
sposub - sposób
// Jak widzisz, przy takiej ilości byków, nie da się spokojnie skupić na temacie wypowiedzi.
Nie jestem nauczycielem, ale nie ośmieszajmy się w internecie, chcąc zabłysnąć, naszymi przemysleniami, ale pisząc gorzej niż dziecko w 4tej klasie szkoły podstawowej. Rozumiem dysleksje, ale na prawdę, Są wtyczki, które podkreślają nam błędy, Ewentualnie można pisać w wordzie i skopiować, on również podkreśla błędy.

A co do epizodu, jak już pewnie wszyscy zaciekawieni wiedzą, troszkę inaczej się potoczyło ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones