PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662018}
6,4 1 806
ocen
6,4 10 1 1806
Lords of the Fallen
powrót do forum gry Lords of the Fallen

Datę premiery Lords of the Fallen Polskiego Action-RPG określono na 31 Października 2014 roku. Wszystkich oczekujących na tą grę pewnie ta data ucieszy bo jest to okres gdy nie ma za bardzo co robić na dworze:) (przynajmniej ja tak mam:) )

ocenił(a) grę na 9
ModyPolok

Heh jak dla mnie to trochę ciężki termin na wydanie gry. Październik jest w tym roku chyba najbardziej obleganym miesiącem jeśli chodzi o premiery gier. Ja osobiście mam chrapkę na parę tytułów z tego miesiąca. Jest na tej liście oczywiście Lords of the Fallen z Polskiego studia. Czekam na tą grę i cieszę się że w końcu ukazała się oficjalna data premiery bo osobiście myślałem że ogłoszą ją na targach E3:)

Laguraf

Nie no Wiesz to już praktycznie Listopad więc nie widzę problemu. Gry zawsze będą wychodzić w podobnych terminach i nie wydaje mi się że ma to jakiś większy wpływ na ich sprzedaż, przecież gry wychodzą i sprzedają się czasem latami, Jakoś dziwnie się przyjęło iż Pierwszy dzień jest najważniejszy, ważne by się sprzedała w takim nakładzie by kolejne części wyszły, może z jakimś multikiem:)

ocenił(a) grę na 9
ModyPolok

Trochę przygnębiające jest właśnie to, że tyle gier wychodzi mniej więcej w tym samym czasie;) Ale tak jak mówisz @MlodyPolok, ludzie sobie nawbijali do głowy, że im większa sprzedaż w pierwszych dniach to i gra jest mega kozacka. A to w cale nie musi tego oznaczać. Zresztą, zobaczymy jak będzie. Sam się nakręciłem na zakup pierwszego dnia;) I Lordów pewnie tak zakupię, z resztą poczekam do świąt. Będą pod choinkę;) Jeszcze trochę zostało do października, ale ciesze się, że w końcu podali konkretną datę. Kibicuję i obserwuję ;)

ocenił(a) grę na 9
Czesiek80

Może i racja że ludzie teraz patrzą przez pryzmat sprzedaży w pierwszych dniach ale tak na prawdę to wg mnie spore gro graczy czeka na pierwsze recenzje. Wiadomo nie wszyscy rzucają się na gry od razu w dniu premiery. Mi osobiście zdarzyło się to kilkunastokrotnie lub kilkadziesiąt razy ale jakoś wtedy tego nie żałowałem:) Według mnie są gry na które warto czekać ale tylko do premiery i tu na pewno jest kilka tytułów z października (DA i LotF).

Laguraf

HEHE W październiku jak dobrze pójdzie to rzucę się w wir zakupów, kasę odkładałem prawie rok czasu:) I Zapewniam , że Lords-ów zakupię, Jest to jeden z mych priorytetów w śród gier. I szczerze powiedziawszy Mało mnie obchodzą opinię recenzentów gdyż bardzo często wypisują dziwne rzeczy na temat gier z którymi ja się nie spotkam grając u siebie. - wyjątkiem są recenzje z CD-actiona którego jestem rzetelnym czytelnikiem.

ocenił(a) grę na 9
ModyPolok

Zgadzam się CD-Action to porządne pismo, które czyta się z przyjemnością, a i fajne gierki mają w zestawie, ciekawe recenzje i artykuły. Kurde właśnie w sprawie premier w październiku to gdzieś czytałem że 2 z zapowiadanych gier na ten miesiąc zaliczą poślizg. Dragon Age - liczyłem na tą grę i BF - tutaj też szkoda, mam nadzieję że to tylko pogłoski, może ktoś to potwierdzić? Oby tylko Lordsy nie poszły w ich ślady. Trzymam kciuki żeby gra ukazała się w dniu 31 października tak jak to zapowiadano.

Laguraf

A wiesz może Dragon Age specjalnie przesunęło premierę ze względów na właśnie premierę LotF, jak by nie patrzeć to jest Duże zagrożenie dla innych producentów, tym bardziej że jest spory szum wokół tego tytułu. Nie wiem ale tak mi to wygląda o ile to prawda z tymi poślizgami.

ocenił(a) grę na 9
ModyPolok

Jeśli chodzi o Dragon Age to przesunięcie chyba tylko o coś około miesiąca. Ale np BF o 4 miesiące i to chyba minimum. Dla mnie lipa ale cóż będzie więcej czasu na inne gierki i przejście ich dokładniej, właśnie np dla Lords of the Fallen. Ale sam bym się nie pokusił o stwierdzenie że DA zrezygnowało z premiery w październiku z powody LotF. No cóż na to pytanie tak na prawdę mogą odpowiedzieć tylko twórcy gry, my możemy jedynie spekulować:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones