PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662018}
6,4 1 805
ocen
6,4 10 1 1805
Lords of the Fallen
powrót do forum gry Lords of the Fallen

kawał dobrej zabawy...

ocenił(a) grę na 8

Grałem na PS4. Prócz niewyszukanej fabuły nie ma się do czego przyczepić.Grywalność i cała techniczna strona na poziomie czołowych światowych produkcji. Żadnych istotnych błędów nie zaważyłem. Raptem z 1 lub 2 razy gra wyrzuciła mnie nagle w wyniku błędu, ale w zupełnie lajtowych momentach. Polecam.

ocenił(a) grę na 7
Prokx

Gra nie jest płynna i to jest największy minus tej produkcji-w czasie walki potrafi tak chrupnąć że oczy bolą... Druga sprawa, beznadziejny system walki: Dark Souls prz LotF jest niczym Devil May Cry. Do tego dochodzą bugi w stylu przenikanie postaci przez ściany, wtapianie zwłok w obiekty po zabiciu czy chociażby przenikająca peleryna (strój) głównego bohatera przez tarczę na plecach-to jest już kpina! Gra się natomiast dosyć przyjemnie ale nie ciągnie do niej po odłożeniu pada, a dla mnie to duży minus

shorty_2

JA nie gram na konsoli ale łupię już 2 raz na PC-cie - Kompa mam dość wypasionego więc nie martwię się o to iż sprzęt mi nawali:) Nie wiem shorty_2 na czym grasz ale mi gra śmiga bez zarzutów. Fakt wywaliło mnie raz na samym początku gry. Ale nie jest to dla mnie jakimś wyznacznikiem złej gry:). Gra mi się płynnie a przenikanie tarczy które już widziałem na zwiastunie nie ma wpływu na dobrą produkcję. Jak gram w Crysisa -3 czy Cod-a a nawet w BF4 tam można odnieść nieopisane wrażenia z ilości błędów:( Mimo to gry są fajne. Tak jest właśnie z lotf jest to Tytuł dla którego warto podciągnąć sprzęt zakupić konsole:) Ja się przy niej bawię świetnie i chętnie ją polecam ludziom którzy lubią takie klimaty. Co do DS-a to szczerze powiedziawszy DS- to irytujące g. w które więcej nie będę chciał już zagrać.

ocenił(a) grę na 9
ModyPolok

Też szczerze powiedziawszy miałem tylko przyjemność grać w LotF na PC ale jestem bardzo zadowolony. Raz grę mi wywaliło ale poszedł bluescreen więc raczej to nie wina samej gry:D Dla mnie gra jest świetna pomimo jakiś małych błędów, które i tak były na bieżąco naprawiane grało mi się w Lordsy bardzo dobrze. Szczerze to wolę PC zamiast konsol, przynajmniej developerzy nie mają problemów z osiągnięciem jakiejś konkretnej rozdzielczości na nich, nie to co te najnowsze konsole :P

użytkownik usunięty
Laguraf

Musisz jednak wiedzieć że Developrzerzy pierw piszą gry pod konsole a później je portują na inne urządzenia. PC to setki róznich buildów i tak naprawdę na jednym chodzi gra dobrze a na innym średnio może się też tak trafić że Lords nie odpali się wcale oczywiście hipoteza ale to wynika z dziesiątek wersji sterowników i innych pierdół.

Na konsolach gry które na nie wychodzą zawsze płynnie chodzą dostarczają radość przeważnie w Full HD, konsole są też względnie tanie 1300 zł i masz sprzęt na 5 lat grania w najnowsze produkcje gdzie średniej półki pc starcza na 2-3 lata.

ocenił(a) grę na 9
Prokx

mam pytanie z innej beczki wiesz moze jak aktywowac zestaw tych demonicznych broni?

ocenił(a) grę na 6
Prokx

Ogarnia ktoś o co tak naprawdę chodzi z broniami ?
Tylko niektóry ekwipunek który zdobywam jest lepszy od tego co posiadam.
większość ekwipunku jaki trafia się przy akompaniamencie muzyki zwiastującej że znalazło się jakiś wyjątkowy sprzęt, okazuje się dziadostwem.
dla przykładu.
Gram Warriorem z Burdą, mam jakiś miecz który zadaje powiedzmy 35dmg.
znajduję wielki miecz i on zadaje kurna 5dmg.
o co cho dzi ???
Co tutaj skaluje się ze statystykami broni ?
napewno nie siła, bo podbijam siłę i okazuje się, że nagle zdobywam kostur który wali 50dmg.
Tank z wielką tarczą i młotem bardziej zręczny w kosturze magicznym...
No co najmniej dziwne.
Wie ktoś o co z tym chodzi ?
Dlaczego to tak jest jak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones