PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651990}
6,3 356
ocen
6,3 10 1 356
Lost Planet 3
powrót do forum gry Lost Planet 3

Ogólnie grało sie przyjemnie,jak ktoś lubi takie klimaty typu s-f TPS to polecam.Walki z bossami
ciekawe,aczkolwiek nie sprawiały aż takich wielkich problemów(na poziomie średnim).Walka
finałowa mogła być trochę dłuższa,nie miałem większych problemów ze zniszczeniem tego
bardziej zaawansowanego RIG'a.Całą grę przeszedłem w około 12-15h.Ocena jak najbardziej na
plus.W jedynkę i dwójkę nie grałem.Ogólnie zakończenie pozostawia możliwość kontynuacji,nie
byłbym szczególnie zaskoczony 4 częścią,w której gralibyśmy wnuczką Jim'a.

ocenił(a) grę na 5
Kolczasty90

Ja grałem na PC i już odinstalowałem. Jak dla mnie to prawie to samo co w poprzednich częściach. To co dodali to zlepek patentów z innych gier jak na przykład z Dead Space'a - mówię to o np. wyświetlaniu informacji o misjach i dzienniku. Misje opcjonalne nudne. Jeżeli ktoś nie ma w co grać teraz to może się pokusić ale nic specjalnego niestety...

ElTomeko

Aham... A za ile kupiłeś? :)

ocenił(a) grę na 5
Ted_Junior_Gillas

Powiedzmy ze pożyczyłem :)

ElTomeko

Nie spodziewałem sie innej odpowiedzi. Dlatego mam nadzieje, że GTA V nie wyjdzie na PC.

ocenił(a) grę na 5
Ted_Junior_Gillas

Twoje nadzieje niestety nic nie dadzą bo prędzej czy później wyjdzie na PC czy Ci się to podoba czy nie. Ja już wyrosłem z kolekcjonowania gier, mam 100 oryginałów i 3 konsole...starczy.

ElTomeko

He he to powinienem przesłać Ci zdjęcie swojej kolekcji, skoro uważasz, że masz sporą :) ale nie chce sie lansować :P chodzi mi tylko o paskudny trend "okradania" producentów.

ocenił(a) grę na 9
Kolczasty90

Gra jest fajna, co prawda to prawda krótka 13 godzin jak dla mnie. Fabuła też jest spoko.

p.s eltomeko "oryginały" z play i cd-action sie nie licza :)

ocenił(a) grę na 5
Fosterr

Gra jest niestety bardzo słaba pod każdym względem. Kuleje szczególnie to co miało być najlepsze czyli historia, gameplay też niczym się nie wyróżnia jest strasznie sztywny i na dodatek monotonny. Nie polecam nikomu chyba, że za 19,90

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones