PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618645}
7,8 178
ocen
7,8 10 1 178
Mad Tracks
powrót do forum gry Mad Tracks

Świetna gra

użytkownik usunięty

Świetna gra. Polecam.

ocenił(a) grę na 8

Pomysłowe plansze i wogóle fajna gierka.

Świetna produkcja. Do dzisiaj gram w nią ze znajomymi na podzielonym ekranie. Kapitalne plansze.

kenexgro

wiesz moze jak grac przez neta ja tez gram z kolegami na podzielony ekranie i jestesmy swietnymi graczami z checiam by sie z toba zmierzyl :)

Mati_1313

Czemu nie? :D

Na razie mam sporo nowych gier i chciałbym je pokończyć, ale w międzyczasie coś się wykombinuje ;)

kenexgro

ok dzieki za tak szybka odpowiedz :)

kenexgro

prosze o pomoc w sprawie gry jak grac przez neta ?

Mati_1313

Szczerze, to nigdy tego nie robiłem. A i przepraszam, ale kompletnie o tym zapomniałem. Może jakoś zagramy w najbliższym czasie? :)

kenexgro

jestem jak najbardziej za ja dzisiaj pruowalem ale mi nic nie wychodzilo podobno cos mozna zrobic z programem Hamachi

Mati_1313

Szczerze mówiąc to u mnie Hamachi chodzi tragicznie. Wolałbym tego uniknąć. Nie da się grać na ich serwerach?

kenexgro

Witam przepraszam za tak dluga odpowiedz jezeli Hamachi chodzi "raicznie" to mozna by sprubowac akos inaczej tylko jak ?

Mati_1313

Nie da się po prostu wejść na "serwer arkadowy" i do tej samej konkurencji?

kenexgro

NIe wiem mozna by sprubowac to powinno pujsc tylko trzeba by wybrac ta sama konkurencje

Mati_1313

To może "Królewski stół"? :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones