PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608597}

Mafia: La Cosa Nostra

Mafia: The City of Lost Heaven
8,8 21 143
oceny
8,8 10 1 21143
Mafia: The City of Lost Heaven
powrót do forum gry Mafia: The City of Lost Heaven

Grałem już różne gry kultowe z Rockstar games jak np Max Payne,Gta Sandreas i IV chociaż sandreas bardziej mi się podobało.Tylko tej Mafi nie grałem chociaż miałem dawno temu na kompie.A słyszę dużo pozytywnego o tej grze

meut20

Kupiłem "Mafię" podczas wielkich promocji na Steamie i muszę przyznać, że to bardzo dobrze wydane 2 euro :).

Gra bardzo fajna, zwłaszcza jeśli lubisz takie gangsterskie klimaty. Chociaż jeśli lubisz szybkie pościgi jak w GTA, to w Mafii ciężko o coś takiego, mandat możesz dostać nawet za przejechanie na czerwonym.

ocenił(a) grę na 10
el_Polaco

i w to tej grze mi się podoba nie co gta co jedziesz na czerwonym i nic nic do gta nie mam. Kiedyś miałem Mafie na swoim starym piecu ale po angielsku nie wiedziałem o co w 1 misji jak się grę zaczynało gdzieś się uciekało :D i szybko zrezygnowałem wiem że wiem ze kumpel chwalił sobie tę grę

ocenił(a) grę na 10
meut20

od razu mówie że mafia to gra przede wszystkim nastawiona an fabułe, więc jeśli chcesz grać żeby sobie pojeździć lub postrzelać to się nie bierz za mafie

ocenił(a) grę na 10
meut20

Mafia to gra kultowa. Jest to prawdopodobnie jedna z kilku najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały jeśli chodzi o tryb single player.
Grałem we wszystkie GTA i żadne nawet w najmniejszym stopniu nie dorównuje Mafii, bo Mafia jest tylko jedna. Nie ma drugiej gry z tak spektakularną fabułą, genialna ścieżką dzwiękową i miodną rozgrywką. Mam 23 lata, grałem w Mafie tuż po premierze i i od tamtej pory wracam do tej gry co roku. Przeszedlem ją z 10 razy i za każdym razem przechodzą ją z tą samą wielką przyjemnością.
Ta gra ma fabułę lepszą od większości filmów gangsterskich. Polecam.

ocenił(a) grę na 10
Xsaav

dokladnie jest to jedyna gra ktora zasluguje wg mnie na miano arcydzieła poniewaz jest to cos tak wyjątkowego ze podejrzewam ze nigdy juz gry na takim poziomie nie bedzie.

Xsaav

Tylko ja nie widzę w soundtracku do tej gry niczego szczególnego? Powiem więcej, irytował mnie on.

ocenił(a) grę na 10
Evangarden

marne prowo, soundtrack byl czyms wyjatkowym w mafii a ty probujesz nas strollowac ze irytowal cie:D

astok0

To nie prowokacja, tylko wyrażenie własnego zdania. Nie potrafisz tego zrozumieć, bo jesteś zwyczajnym fanboyem tej gry (albo trollem, nvm), o czym zdążyłem się przekonać już kilka miesięcy temu. Co za ignorancja.

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
Evangarden

Irytował, że nie podobał ci się, czy irytował, że nie pasował do gry?

ZiD0

Nie podobał mi się, a jeśli już zwracał moją uwagę, to tylko dlatego, że była to irytująca melodia (jest jedna taka ścieżka).

ocenił(a) grę na 10
Evangarden

Wg mnie świetne utwory dobrali, mi przypadły do gustu. Muzyka dedykowana też była świetna, z utworem z intro na czele.
Umiałbyś podać jakieś inne starocie, które mogli umieścić w grze i nie irytowałyby cię?

ZiD0

W Falloutach (wiem, zupełnie inny klimat) umieszczono muzykę z lat 30. i 40. XX wieku. Nawet soundtrack Mafii II, która nawiązuje do czasów nieco młodszych, bardziej mi się spodobał.

ocenił(a) grę na 10
Evangarden

Przyznam bez bicia, że nie grałem ani w Fallouty, ani dwójkę Mafii. Sprawdzę, jak znajdę czas, dzięki.

ZiD0

A, i jeszcze "The Saboteur".

ocenił(a) grę na 10
Evangarden

Czego się spodziewałeś po mafijnej grze obsadzonej w latach 30' ? Jazz i klasyka z gramofonu jest jak najbardziej adekwatna do gry, chyba nie oczekiwałeś dubstepu albo innego rocka?

AVVOL

Ekhem.

"W Falloutach (wiem, zupełnie inny klimat) umieszczono muzykę z lat 30. i 40. XX wieku. Nawet soundtrack Mafii II, która nawiązuje do czasów nieco młodszych, bardziej mi się spodobał."

AVVOL

A, i jeszcze "The Saboteur".

Evangarden

Tak, tylko Ty nic nie widzisz w tym soundtracku. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones