PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608597}

Mafia: La Cosa Nostra

Mafia: The City of Lost Heaven
8,8 21 149
ocen
8,8 10 1 21149
Mafia: The City of Lost Heaven
powrót do forum gry Mafia: The City of Lost Heaven

Sam to była moja jedna z najlepszych postaci...dlaczego musiał zdradzić !? Gra była zajebista i
przypomina mi stare czasy nigdy ich nie zapomne ;)

BezZyciaByk

To Paulie i Tommy zdradzili rodzinę, ustawiając sobie "robotę na boku", nie Sam, który do końca życia pozostał lojalny Salieriemu.

Evangarden

Chyba Saleri zdradził ich wszystkich nie widziałeś nic podejrzanego? Tyle Ryzyka dla zwykłych Cygarów ?

BezZyciaByk

O ile dobrze pamiętam, tam były diamenty. Jedną z podstawowych zasad jego Rodziny był zakaz prowadzenia interesów na boku. Tommy i Paulie świadomie go złamali, myśląc, że Salieri ich wykiwał. Sam Don twierdził, że zamierzał się podzielić zyskiem, ale przez pewien czas chciał utrzymać sprawę w tajemnicy. Nie chciał rozgłosu.

ocenił(a) grę na 10
Evangarden

To dlaczego ich okłamał na początku. Tak naprawdę gdyby nie ten incydent z robotą na boku to Tommy i Paulie nigdy by się nie dowiedzieli od Salierego co naprawdę ukradli z portu.

VitoCascioFerro666

"Sam Don twierdził, że zamierzał się podzielić zyskiem, ale przez pewien czas chciał utrzymać sprawę w tajemnicy. Nie chciał rozgłosu".

Chyba że chodzi o coś innego.

ocenił(a) grę na 10
Evangarden

Tak, ale dlaczego tylko Sam o tym wiedział. Więc Salieri im nie ufał.

VitoCascioFerro666

Nie jestem w stanie z tobą na ten temat rozmawiać, bo grałem dawno i po prostu tego nie pamiętam. Musiałbym przejść "Mafię" raz jeszcze.

ocenił(a) grę na 10
Evangarden

W porządku, rozumiem.

ocenił(a) grę na 10
VitoCascioFerro666

Po prostu taki byl zamiar scenarzystów gry...

ocenił(a) grę na 10
maciej2801

Tego akurat się nie da nie domyślić.

VitoCascioFerro666

Pamiętajmy, że Tommy i Paulie napadli na bank dzień po kradzieży cygar z diamentami. W międzyczasie nie pojawili się w barze (kiedy jesteś w trakcie "Roboty na boku", to brama na parking jest zamknięta). Sam pewnie dowiedział się w dzień napadu o kulisach sprawy z diamentami. Dlatego też Sam wiedział, a Paulie i Tommy nie :)

ocenił(a) grę na 9
BezZyciaByk

Poza tym Salieri nie ufał Tomowi, po tym jak się dowiedział że nie zabił ani tej dzi*ki w hotelu, ani Franka.

BezZyciaByk

Sam miał bardzo duży potencjał, tylko według mnie niewykorzystany. Tak naprawdę mało go było w fabule i nagle bum, staje się tym "złym". Gdyby lepiej pokazano jego przyjaźń z Tommym, to jego "zdrada" wywołałaby jeszcze większe emocje.

ocenił(a) grę na 10
BezZyciaByk

Kawał sk..... zabił biednego Paulie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones